Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hagymásbab és kolbászos...

Hagymásbab és kolbászos krumplis almás tejfölös sült tojás finom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen finom. Minden finom, ha elég éhes vagy...

Az almát én külön enném, nem tenném a tojásrántottába, de ez ízlés kérdése.

2018. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minimális étvággyal is jól hangzik, bár azért az almát és a tejfölt kenyérre tenném, az nagyon finom.

De igazából a tejföl megy hozzá, az alma pedig elég semleges ahhoz, hogy passzoljon sós ételekhez, úgyhogy így se rossz ám. Csak egy kicsit zsúfolt.

Én hagymás rántottát ennék és kész. Zöldséggel. De ez ízlés dolga.

2018. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Dáviddemégs-> jó férfigyomor mindent bevesz XD

Izlés dolga,kinél mi és mennyi kerül az asztalra.

A hagymásbab utána az alma is elég lett volna.

Főleg vacsorára

2018. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem rontanám el hagymával az összeállítást. De amúgy finom, bármikor szívesen ennék ilyet.
2018. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

A hagyma semmilyen nem édes ételt nem ront el egy hagymaimádó számára :D Ha egy dolgot kéne hagynom benne, az pár éve a hagyma lett volna. Ma már a tojás.


A férfigyomor nem tudom, milyen, de a tinifiúk imádnak egészen perverz ételeket összeenni menőzésből, legalábbis az én időmben így volt s később is hallottam, hogy még megvan ez. De elnézve egyes humoros ételblogokat az idősebbeknek sincsenek mindig gátlásaik.

Én e szempontból kicsit konzervatív vagyok (és nő), nekem már a csokis bacon is erős. A vegemite-os brownie pedig az ördögtől való. A fenti étel ezeknek a közelében sincs szerintem.

2018. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem a hagymás babot, szoktam is készíteni télvíz idején.

Ezt az almás, krumplis, tejfölös tojást még nem ettem, ha ki is próbálom, az almát biztosan nem rakom bele.

2018. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Előző, a te második verziód rakott krumpli tulajdonképpen. Ha a kolbászt is beleveszed. Plusz alma. Az almának nem annyira jellegzetes az íze, mint már írták. Főleg, ha az is átfő/átsül. Vannak zamatosabb fajták, de van, ami szinte ízetlen.
2018. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Hát nálam azért a rakott krumpli az egyáltalán nem mindennel összekevert sült tojás, mint ahogy a kérdező írja!

Nálam a rakott krumpli egymást követő rétegek, tejföllel meglocsolva, és sütőben összesütve.

Van közöttük némi különbség!

2018. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos azóta inkább a kólás marhapörköltön gondolkodtam.
2018. jún. 28. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!