Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan étel, amit a 10-13...

Van olyan étel, amit a 10-13 éves gyerekek el tudnak készíteni? Több lent.

Figyelt kérdés

Mert a kislányom 11 éves.Van hogy nagyon sokáig kell dolgoznom,és este nyolckor esetleg fél kilenckor érek haza.És ilyenkor nincs sok étel otthon,ezért nem igen tud mit enni.Boltba meg nem igen mer menni egyedül,mert volt ott egy rossz élménye fél évvel ezelőtt...Tehát én olyanokra gondolok,amit egyedül is össze tud 'ütni'.Lehet az főzés,csak valami könnyű,vagy valami kis kreatív,vagy egyedi étel...Tehát amit könnyű elkészítenie egy 11 évesnek...


Előre is köszönöm a normális válaszadóknak.


2010. jún. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tojás rántotta? Sajtos-tejfölös tészta? Valamilyen mikrós sütemény, kaja?
2010. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te előre lesütsz neki húst. Ő szeleteli és krumplit süt hozzá.
2010. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
melegszenyó, piritós, gyümölcs-zöldésg saláta, palacsinta, gofri, tejberizs, zacskósleves.
2010. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lecsót, paprikás krumplit is megtanulhat.
2010. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.ezek alig jutottak eszembe.Nagyon hálás vagyok!!
2010. jún. 17. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:

melegszendvics krémet előre kikeversz, nagyobb adagot, aztán ő megsüti amikor éhes. esetleg palacsintatészta is lehet bekeverve, ha meg tudja sütni.

Virsli, rántotta, tejbegríz, zacskós levesek.


vagy összesütős ételeket megcsinálsz előre, ő csak egybesüti -pl.mákos guba, rakott tészta (sós vagy édes is lehet), rakott krumpli.

2010. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most 13 éves lány vagyok és nekem is rengeteget dolgozik az anyukám. Most már el tudok készíteni komolyabb kajákat is, de amikor 11 voltam és sokáig voltam egyedül és semmi nem volt otthon mindig tejbegrízt csináltam. Egyszerű, gyors, laktató...
2012. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!