Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hentestől vett csabai szalámi...

Hentestől vett csabai szalámi (Békéscsabán), győriek vagyunk borzalmasan keserű, ehetetlenül. (? )

Figyelt kérdés
Blokk megvan, de ehetetlenül keserű a paprikától. Direkt ott vettük, mert ugye híres. Helyiek, vagy akárki, aki járt már így, ez jellemző, vagy csak mi voltunk balfékek? Rohadtul idegesítő, hogy több ezer forintot ki kell dobni az ablakon. Az érdekelne, más is járt már így? Nyilván nem fogunk autózni többszáz kilométert újra, de ez kit nem idegesítene, most őszintén? A hentes bolt nevét nem írom ki, hátha személyiségi jogokat sértene.

2018. júl. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben a hentest/üzletet felhívnám vagy irnék nekik, mert keserünek nem szabadna lennie.

Normál esetben vagy kicserélik, vagy valami kártérítést adnak.

Azt meg nagyon jól teszed, hogy nem írsz neveket, mert az tényleg jogsértö dolog, amiért komolyan megbüntethetnek.

2018. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kaiser kolbásszal jártam így, de az inkább avas ízű volt, sajnos a blokkot nem raktam el, amit én vettem az már romlott volt.

Kívül szép színe volt, belül olyan barnás színe volt.

Nyílván nem autóztok vissza annyi kilométert, és igen tényleg bosszantó az ilyen.

2018. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De mégis hogy kérjek kártérítést? Elutalják nekem az árát? Mivel bizonyítsam, hogy tényleg ehetetlenül keserű? Küldjek mintát vissza neki(k)? Akkor is azt mond, amit akar. Még azt is akár, hogy útközben romlott meg. Sajna ne tudom bizonyítani. Mi voltunk a hülyék, hogy nem kóstoltuk meg? De hát amit leakaszt a kampóról, honnan tudjam, hogy melyik mikor készült? Nyilván nem vágatok fel vele egy egész szálat.

Húú, de mérges vagyok!

2018. júl. 10. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes.. nekunk sonkas uzletunk van budapesten es sok fele kolbasszal.. de meg keserut nem igen ettem... ez szaraz kolbasz? Nem ertem hogy lehet keseru a paprikatol.. en meg nem tapasztaltam ilyet..
2018. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van facebook oldala az üzletnek, oda ha van rá lehetőség írhatsz értékelést, ha elolvassák talán kártérítenek.
2018. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! Nem szárazkolbász, hanem az az igazi vastag szalámi, ami ráadásul puha is, vastag bélbe töltve. Nem tudom, mitől keserű, de a paprikára saccolok. Mástól mitől volna? Bátyámék hoztak onnan még télen, nagyon finom volt, ezért vettünk. Nem azért mentünk kimondottan, hanem arra jártunk. A lényeg az, hogy romlott, ehetetlen.
2018. júl. 10. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm mindenkinek a segítő szándékot, értékeltem. Utánanézek, van-e Facebook-oldaluk.
2018. júl. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!