Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok kapni olyan kávét,...

Hol tudok kapni olyan kávét, ami kicsit sem keserű?

Figyelt kérdés
Persze azok, akik szeretik a kávét, azt fogják mondani, hogy nem keserű ez sem meg az sem, de múltkor is megkóstoltam egy kávés barátnőm jeges kávéját, ami elmondása szerint nem keserű, szerintem pedig igenis az volt. Olyat szeretnék ami tényleg egy kicsit sem keserű, nem érzek semmiféle kesernyés ízt utána, mint pl vannak ilyen finom kávés cukrok, és azok sem keserűek. Pécsi vagyok.

2017. máj. 8. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Besz*rok rajtad, ki vagy? XD Amúgy a Nescafé Crema kifejezetten enyhe
2017. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Hàt legyen tejszínes ès legyen benne annyi cukor amikor mar izlik
2017. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nescafé (vagy más márka) 3in1, ebben van tejpor és cukor is, így nem keserű akkor sem, ha semmit sem adsz hozzá pluszban.

Egyébként meg tegyél a normál kávéba cukrot és akkor nem lesz keserű.

2017. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj mindenaron kavezni, ha egyszeruen nem jon be az ize. Igy nincs semmi ertelme. Koffein meg van a teaban, energiaitalban is.
2017. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél deci kávé, ötszörös tej, sok cukor, és nem keserű.
2017. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Olyat szeretnék ami tényleg egy kicsit sem keserű"


Hát sajnos el kell keserítselek, ilyen kávé nem létezik.

A kávés cukorka nyilván itt nem játszik mert az cukorka, és nem kávé.

A kávé meg kávé. És keserű. Többé, vagy kevésbé, de keserű!

2017. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
No de hát ha nem szereted a kávé ízét, minek iszod? Nem kötelező. Én ki nem állhatom, sosem kávéztam, az illatát szeretem, de annyi. Teát iszom helyette ezer éve, erős fekete teát (jó minőségű assamot) tejjel, élénkítő hatását tekintve kenterbe veri a férjem dupla espresso-ját, pedig nem nescafét iszik. Ha annyira kiérzed a keserűt, rengeteg cukrot kéne bele pakolni, hogy iható legyen neked, annyit nem ér az egész, bár vannak lágy aromájú kávék, de szerintem ne erőltesd. Keress egyéb alternatívát.
2017. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engerben.


Café Perottino 3 in 1

2017. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik szemes vagy őrölt kávé crema verziója jó, azok az enyhébbek. Emellett a normális kávén jelölve van mennyire erős, abból is inkább gyengét érdemes választanod.
2017. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. máj. 8. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!