Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen arany pelyhespezsgőt...

Milyen arany pelyhespezsgőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aranypelyhes pezsgőt szeretnék vásárolni születésnapi ajándékként egy hölgynek (20 éves Lány), mert sokszor említette, hogy szeretne. Erről vélemény? Van amit érdemes figyelni, vagy teljesen mindegy. Első kiszemeltem egy "ÖSTERREICH GOLD /ARANYPELYHES/ PEZSGŐ (DD) [0,75L|9,5%]". [link]


Szerintem ez egy szép, díszdobozos, nem drága verzió. Érdemes bármit figyelni ezeknél? :) Nem vagyok szakértő, a hölgyemény azonban hobbi szinten elég széleskörűen ismeri a márkákat, ízeket, miegymást. Szereti inni és nem vedelni. :D Előre is köszönöm!



2018. júl. 13. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen. Most lesz 21 éves. :D De nincs jelentősége, csak most hogy elolvastam a saját kérdésemet ... :)
2018. júl. 13. 13:05
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
A szereti inniből lesz majd a vedelés. A helyedben én óvatos lennék az inni szerető hölgyikékkel...., de tudod.
2018. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek veled! Sajnos tapasztaltam már ... Soha többet, a "nem vagyok alkoholista" de "már az én fizetésem is arra megy" helyzetből. :D De köszönöm az intelmet! :)
2018. júl. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!