Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a különböző...

Ti szoktatok a különböző főzelékek mellé kenyeret enni?

Figyelt kérdés
Nyilván van feltét a főzelékhez, pl. kolbász, pörkölt, fasírt stb... Akkor is kell hozzá kenyér ?

2018. júl. 24. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én feltétet nem szoktam enni hozzá. Kenyeret is csak a lencse főzelékhez és ahhoz is csak egy kis szelet felét, hogy a végén a tányérban maradt szószt kitunkoljam.. :D
2018. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

A párom rizst eszik hozzá, kenyér ritkán van itthon. De ha nincs rizs, teljesen jó a kenyér. Mindegy, milyen főzelék, a sárgaborsóhoz is kell neki gabona és kész.


Én jóformán bármit megeszem magában, a főzeléket, a tojást, a vajat, a kenyeret :D Úgyhogy én a kenyeret inkább magában eszem, esetleg valamivel rajta, de adott esetben főzelékhez is lehet jó. Inkább csak akkor, ha a főzelék nedves, én pedig száraz dologra vágyom mellé, vagy esetleg ha a főzelék rém erős és nem bírom simán megenni. Helyzetfüggő.

A feltét simán növelheti a kenyérigényt, sok embernek egy zsíros húsdarab zsíros zöldséggel sehogysem komplett...

2018. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
12-es, milyen zsíros zöldség? A főzeléket érted ezen?
2018. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Főzelékhez rizst ???

Elég komoly problémák lehetnek ...

Tehát tudod egyáltalán mi az, hogy főzelék ?

2018. júl. 24. 22:39
 15/19 A kérdező kommentje:

Meg mi az, hogy nedves főzelék ?

Valaki felvilágosítana, hogy melyik bolygón vagyok ?

2018. júl. 24. 22:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. És akkor sem szoktam hozzá kenyeret enni, ha van hozzá feltét, és ha nincs.

A főzeléket, magában vagy feltéttel eszem.

Nem vagyok annyira kenyeres.

De

vannak olyan rokonaim akik nagyon sok kenyeret esznek.

A húsleveshez is eszik kenyeret, meg a másodikhoz is eszik kenyeret. Pl. rántott hús, sült hús, rizzsel vagy sült krumplival, akkor még az mellé is eszik kenyeret.

2018. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
45 éve a menzán mindenhez kenyeret ettem. Most csak este eszem egy nagyon vékony szeletet pirítva.
2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is csak kenyérrel szereti a főzeléket, én a paradicsomos káposzta hoz szoktam néha enni, de nem mindig
2018. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%
Minden féle főzelék mellé eszem kenyeret,feltéttől függetlenül.Nekem az a furcsa ha valaki nem eszik hozzá...de hát nem vagyunk egyformák
2019. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!