Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vízszűrő kancsót vagy kulacsot...

Vízszűrő kancsót vagy kulacsot megéri venni?

Figyelt kérdés

értem és látom hogy ár/érték arányban olcsóbb mint karton vizeeket venni. koliban lakom év közben és utálom cipelni haza a vizeket viszont a csapvíz szörnyű ihatatlan.


+még egy kérdés kancsónál az mit jelent hogy a teljes kapacitás 2,7 liter a szűrt víz kapacitás viszont csak 1,5?



2018. aug. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem nagyon van az országban olyan hely, ahol ne lenne kiváló minőségű a csapvíz, úgyhogy nagyon felesleges.
2018. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bevált a kancsó. Bp.-en lakunk és sokszor elég klóros a víz, szűrés után sokkal jobb "ízű".

A tartály úgy oszlik meg, hogy 2 rekeszes, a felső tartályba öntöd a csapvizet, ami a szürön keresztül folyva bekerül az alsó tartályba, igy a teljes kapacitás nagyobb mimt

2018. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, folytatom. ... minT külön a 2 releszá, csak ennyit jelent.

Pont tegnap számolgattam én is, 1/3 áron kijössz, és igen, a legjobb h nem kell cipelni.

2018. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
* rekesz
2018. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. válaszolónak !!
2018. aug. 5. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal számolj, hogy a szűrőt is állandóan cserélgetni kell..

Egy 45 forintos víznél nem annyira sokkal olcsóbb, viszont sokkal jobb, hogy nem kell cipekedni :D

2018. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
94%
Én ugyan nem vagyok koleszos, de sok időt töltöttem koleszosokkal és a szobában mindig volt 1-2 zsugor ásványvíz. Lidlben 65Ft 1,5l ami nem egy hatalmas összeg, persze a cipelést nem úszod meg. A szűrt víz jó, bár ízetlenebb a csapvíznél (mifelénk a mész miatt van egy kis édeskés íze, szűrve már nincs).
2018. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!