Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Globus ketchup...

Hogy lehet a Globus ketchup cseppmentes kupakjával apró ketchup cseppecskéket nyomni?

Figyelt kérdés
Bármilyen óvatos is vagyok, mindig egy hatalmas adag spriccel ki belőle. Ti hogyan boldogultok?

2018. aug. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én se boldogulok. Vagy megeszel két evőkanálnyit, vagy semennyit. :)
2018. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vele XD
2018. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem fejjel lefelé tárolni, vagy ha igen, akkor mikor megnyomod, kicsit visszarázod az aljára (ez leginkább akkor, ha tele van az üveg. Egyébként nálam nem szokott ilyen gond lenni, mikor elérek az üveg felére:D
2018. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem cseppecske kinyomásra van kitalálva, nem lehet vele.
2018. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Ketcupból nem szokás cseppecskéket tenni semmire sem.

Ha hűtőben tárolod, felrázod, simán van annyira hideg, hogy nem folyik ki egy jóadag. Érzék kérdése. Nekem nem szokott spriccelni. Nem én vagyok a zseni, ne értsd félre, de írd már le, mire kell neked cseppecske? Ez nem pirosarany. :)

2018. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Melegszecsóra, pizzára pl. A páromat nem zavarja, ha a fél flakon ráömlik egy nyomásra, de én szívesebben nyomnék rá vékony csíkot vagy éppen pöttyöket. :D
2018. okt. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!