Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A konyhás néniknél felvételiko...

A konyhás néniknél felvételikor elvárás a mogorva természet vagy minek tudható be?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"És pl több száz főre hogy készül a rántott szelet burgonyapürével?


Egyesével szeletelik, klopfolják, panírozzák a husikat; hámozzák a burgonyát; stb?"


Miért, szerinted milyen más lehetöség van? A húst ki kell klopfolni, panírozni, sütni, a krumplit meg termeszetesen meg kell hámozni, feldarabolni, meg fözni, leszürni és áttörni - ugyanis a varázslás csak a mesékben van, a valóságban nem.

2018. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Krumplihámozásra van gép, a többit egyesével.
2018. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Ez szerintem egyáltalán nem igaz. Nálunk a suliba van egy néni aki nagyon kedves mindig vidám mosolyog és szerintem így a, diákok is kicsit jobb kedvre derülnek.Már szint tudja a nevünket is akik rendszeresen járnak. Meg azért nekik is jól esik ha megkérdezed tőle hogy van? Vagy hogy telt a napja? Igaz nem túl izgalmasan de jól esik nekik
2018. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen is mogorva a konyhásnéni, pedig ő nem is magyar. Egyébként tényleg ez volt a tapasztalatom, hogy mogorvák voltak, csak arra mosolyogtak, aki főzelékből kért repetát.
2019. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!