Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Krémsajt szendvicsbe? Ez a...

Krémsajt szendvicsbe? Ez a fajta jó lessz bele?

Figyelt kérdés

Vett barátnőm ilyen mascarpone krémsajtot ezt a goldsteig márkájú cuccot ezt bele rakhatom a sonkás szendvicsbe vagy nem?

Megmondom őszintén nem értek az ilyenekhez csak egy sonkás sajtos gombás szendvicset akarok csinálni némi zöldséggel, de nem tudom eldönteni, hogy ez mire is való!


2018. aug. 12. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy valami süti van a dobozán!
2018. aug. 12. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az tiramusuhoz, sajttortához van. Édeskésebb az íze, nekem tuti nem ízlene. Persze kipróbálhatod.
2018. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm a választ akkor inkább ezt kihagyom passzolom valakinek aki tudja is hasznosítani!
2018. aug. 12. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többi összetevő mellé teljesen jó, de én szeretem keverni az ízeket.
2018. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem rendelek egy pizzát!😂

Én nekem nem díjazza a gyomrom az ilyen dolgokat! Holnap meg munka van!

2018. aug. 12. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem önmagában a mascarpone iztelen, így ha keversz bele sót és friss zöldfüszereket, egy kevés joghurtot, és reszelt sajtot, nagyon finom szendvicskrémet készíthetsz. Keress rá google-n "mascarpone sós".
2018. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!