Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szendvics ötletek?

Szendvics ötletek?

Figyelt kérdés

Milyen szendvicseket ismertek?


Régen még készen vettem a pékségből vagy ezeket a háromszög szendvicseket, de aztán egy orvos barátom elmondta, hogy miket is tartalmaz és hát elment a kedvem tőle! Én olyat csinálok, hogy barna magvas zsemle jégsaláta, paradicsom, uborka, füstölt nyers sonka, gomba, feta és oliva bogyó.


Igazából olyan ötleteket várnék ami tartalmaz halat meg húst is mert reggel eszem egy zabpelyhet rizstejjel meg gyümölcsel, de utána délig csak ezt van lehetőségem enni, mert vezetés közben nem álhatok meg hosszabb időre ha meg visszaérek már fordulhatok is meg!


2018. aug. 12. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
saláta, tükörtojás, paradicsom, paprika, soknka vagy bacon
2018. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A subwaynek vannak jó szendvicsei.

[link]


Én szoktam venni a aldi/lidl üzletekben barna zsemlét, magvasakat és lehet ezekben a boltokban kapni füstölt makrélát, lazacot is, azt beleteszem teszek rá akármilyen zöldséget, mozzarellát és elvagyok egész nap. :D


De a subway oldaláról is szoktam ötletelni, meg itt is vannak jók:

[link]

2018. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- Appenzeller szalámi és Appenzeller sajt

- Gruyére szalámi és Emmentaler sajt

- Sonka és Emmentaler vagy Glarner Alpkäse

- Téliszalámi és Edami

- szalámi, főtt tojás, uborka, piros arany

2018. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!