Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SZOLNOKIAK! A "mindent bele...

SZOLNOKIAK! A "mindent bele hami"-nak mi a telefonszáma?

Figyelt kérdés
Tudna valaki valami árlistát írni? Házhoz szállítanak ??
2010. jún. 21. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
(56) 786 503 §
2010. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a büdös életbe többet nem eszek ott! Megláttam kik is csinálják a kaját inkább kifordultam az ajtón.....
2012. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miért, kik csinálják?
2013. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huszonéves fiúk csinálják, mi a bajod velük? Legalább látod, hogy nem rohangálnak a csótányok a pulton. Vagy tán az a bajod, hogy a tulaj cigány? Le merem fogadni, hogy rendesebb ember, mint te.
2014. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ott dolgozó személyzet, a Mindent Bele Hami nyitása előtt is dolgozott, valószínű, hogy valamelyik konkurens vendéglàtó egységnél, ahol valószínű rendszeres vendég vagy! Örölünk, hogy Szolnokon van ilyen gyors büfé, mi meg vagyunk elégedve.
2016. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Negyediknek szól: Én személy szerint pont azért nem eszem már ott, mert miközben jóízűen próbáltam megenni a rendelt ételt, az orrom előtt szaladt át egy csótány... A konyhai higiéniáról már csak ne is beszéljek.. Mikor ott vakarja meg túrja az orrát a srác, aztán meg folytatja a dolgát mint ha mi sem történt volna kézmosás nélkül, az valami förtelmes. De hát ízlések és pofonok. Egyetek csak ott nyugodtan..
2016. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!