Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek komoly...

Volt már valakinek komoly problémája az energiaital miatt?

Figyelt kérdés
Betegségre gondolok.

2018. szept. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az egyik barátom megivott karate verseny előtt kettőt és olyan rosszul lett, hogy kórházban kötött ki.
2018. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
17-18 évesen rengeteget ittam, merem kockáztatni hogy függő is voltam. Ismerőstől anyám kartonszám vette tök olcsón, azon éltem. Aztán egy szép napon kaptam egy szívritmuszavart, kórház, ekg, stb. Azóta csak nagyon ritkán iszom, pedig az egyetemet éjszakai munka mellett csináltam végig ahol a többség szintén energiaitalon élt. Igyekeztem korlátozni hogy egy héten csak kettőt ihatok. Mióta végeztem, nem is ittam egyáltalán.
2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Híztam több mint 30 kilót tőle, mivel több éve iszom...
2018. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A Lidlben egyszer volt akciósan 1.5 literes, meg is ittam 1 nap alatt, szédültem és hányingerem volt tőle, 3 hónapos gyógyszeres kezelés után jöttem csak helyre.
2018. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!