Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen drága a Pringles...

Mitől ilyen drága a Pringles chips? De egyébként finom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
finom nagyon...azért drága, mert egyforma méretű darabok vannak, ha nem dobálják, akkor nem törik ripityára és a dobozának az előállítása többe kerül, mint 20 chipses-zacskóé
2010. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
12%
pénzkidobás.
2010. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
7%

Azért mert ez annyira "áááámerikáááái"; az emberek mennek rá, mint légy a lószarra. :)


Ugyanaz a kategória mint a "sztárbáksz", a MegKajálsz vagy az "ájpod" (bár utóbbit nem kritizálom a hangzás miatt...de ha egyszer ugyanaz kategória...azért itt emlékezzünk meg a jóöreg SZOKOL rádióról. láw.)

Egyébként pedig szerintem borzaszótan mű íze van. A barátnőm majd megveszik érte, én meg csak lesek, hogy miért...


Az elsőn meg jót nevettem. Egyforma méretű darabok? Még jó, ha egyszer nem is krumpliból van. :) Szerintem a tejfölös-újhagymás Laiy's überelhetetlen. Az egyetlen csipsz, amit szeretek. :) Nem is beszélve a malacpöriről szarvacskatésztával. :D

2010. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló hülyeséget mond... Ránéztem erre a chip-re, és van ilyen dobozú chips a Tesco-ban is, szerintem nem egy ezres... Inkább azon múlik, hogy milyen finom, szerintem.
2010. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hol lehet venni?
2010. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
a tescoban is lehet kapni - de van tescos ugyanilyen papírhengeres chips és majdnem olyan finom, mint a pringles
2010. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Azert, mert az A Pringles:) Az az egyetlen chips, amit en megeszem, ennek folyomanyakeppen soha nem eszem chipset..:D
2010. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
a pringles a legfinomabb :)
2010. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
93%
Azért olyan drága, mert csomó adót kell rá fizetni. Kint éltem Dániában fél évet és Németországban is pár hetet és ott sokkal olcsóbban vettem meg, mint itthon.
2011. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
94%
Előző vagyok megint. Vegyél a Müllerben, ott olcsóbb, mint a szupermarketekben.
2011. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!