Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pop-corn vagy Chips az...

A pop-corn vagy Chips az egészségesebb?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy melyik az egészségesebb, mert árban sem mindegy! Ugyan annyi idő alatt elfogy: egy zacskó chips (250 FT) és ezzel egyen értékű egy zacskó mikró pop-corn (90 Ft). Régen ettem chipset, de mostanság rákaptam a pop-cornra. Nektek mi a véleményetek? melyik a jobb?
2010. jún. 23. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pattogatott kukorica!
2010. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem is, csak, gondoltam megkérdezek másokat is :D
2010. jún. 23. 23:29
 3/11 anonim válasza:
100%
fenetuggya a chips az jobb ízü,de a popkorn meg szerintem feelingesebb,hogy meik az egézségesebb azt nemvágom,de a legjobb h a ketőt öszeborítva eszed igy kicsit chipses a kukorica,és kicsit kukoricás a chpis ( azért jo látni h vannak ezen az oldalon normális emberek,nemcsak ojanok akik nyomorékságukba doki helyett itt kérdezik meg a májdaganak vérképének 1:1 es leirását:D )
2010. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a pop-corn egészségesebb de a chips finomabb
2010. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%
figyi egyél inkább fényt!
2010. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

egyik sem egészséges ha már úgy nézzük de ja a popcorn nem annyira 'káros'....

de ma már minden egészségtelen szinte, úgyhogy meg kell nagyon válogatni mit eszünk :)

2010. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

a popcorn 0 kalória szinte, amíg nyakon nem öntik egy jó adag zsírral

a chips érdekes lenne olaj nélkül

2010. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
En a popcornt negy kilo soval es hat liter olvazstott vajjal eszem, szoval nekem szerintem egeszsegesebb lenne a chips:D Csak azt nem szeretem. Popcorn ftw:D (csak van az a kis genyo hartyas resze nekem az mindig megakad a torokmon:S)
2010. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyformán szar. Olajos, sós mindegyik, hízlalnak is. (A popcorn is!)

Én kölesgolyót szoktam enni, azon szinte nincs só, és élettanilag is megfelelő. De mivel azon ízfokozó sincs, itt sokan fújolni fognak. :)

2010. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Az összeöntés ötlet tetszik, nem naponta eszem, csak, ha leülök filmet nézni, és sokszor gondolkozok rajta! Lehet egyszer csinálok egy chips-popocorn mixet!
2010. jún. 24. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!