Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy "teljes...

Mit jelent, hogy "teljes mértékben hidrogénezett napraforgóolaj"?

Figyelt kérdés
Jó, vagy rossz?

2018. okt. 18. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A legrosszabb, amit el lehet képzelni. Rákkeltés felső fokon.
2018. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Azt, hogy SOHA ne vedd meg. Semmilyen zsiradékot, ami hidrogénezett.
2018. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt jelenti, hogy olyan margarint vettél, amit napraforgó olajból állítottak elő hidrogénezéssel.
2018. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi szóhasználattal: margarin (ami napraforgó olajból készült)
2018. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Margarin.

Az olaj telítetlen zsírsavait hidrogénnel telítetté teszik. Ezek lesznek a transzzsírsavak.

Sokak szerint ártalmas lehet, de én el se tudnám képzelni az életem margarin nélkül. (És szerintem azért nem halálos veszedelem)

2018. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a Teletánál nagyjából az összes ételnél ezt írják az összetevők között...
2018. okt. 18. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Kerüld el őket messziről. A legolcsóbb és legveszélyesebb olaj.
2018. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De ez akkor lényegében margarin?

Tehát a Teletálnál margarint használnak az ételekehz? Nem teljesen értem.


Rengeteg egyéb dolog is szokott lenni a dobozon, tartósítószerek, adalékanyagok, stb, lehet többet nem rendelek tőlük, pedig finom.

2018. okt. 18. 20:47
 9/13 A kérdező kommentje:

Pl. ez volt egyik nap:


Összetevők: ivóvíz, afrikai harcsa (hal) (24%), jázmin rizs (14%), tej, tejszín (író (tej), teljes mértékben hidrogénezett növényi zsír (növényi eredet:pálmamag, pálma), tejszín, laktóz, emulgeálószerek:szójalecitin, étkezési só), spárga, koktélgarnéla (garnélarák, stabilizátorok:trifoszfát), margarin (növényi olajok és zsírok (növényi eredetük:(pálma, repce, napraforgó, len)), emulgeálószerek:zsírsavak mono- és digliceridjei, étkezési só, tartósítószer:kálium-szorbát), teljes mértékben hidrogénezett napraforgóolaj, étkezési só, citromlé (citromlé, étkezési sav:citromsav, tartósítószer:kálium-szorbát), búzaliszt, ételízesítő (ízfokozók:nátrium-glutamát, dinátrium-inozinát, zöldségkeverék (vöröshagyma, sárgarépa, paszternák, zeller), fűszerek), fokhagyma, vaj, fűszerek

2018. okt. 18. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket.

[link]

2018. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!