Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó hely a Starbuck? Annyit...

Jó hely a Starbuck? Annyit tudok, hogy most nyílt egy a Westendben, de finom kávékat csinálnak, milyen a kiszolgálás, sokan vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
puding próbája az evés, de én úgy hallottam, nagyon fini a kvjuk:)
2010. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tesóm Japánban járt erre a helyre, és azt mondta tele van különlegességgel, és iszonyat finomak!
2010. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon finom a kávé, és rettenetesen sokan vannak, még egy darabig így is lesz. Nem beszélve az áraikról, amik borsosak. A kávé viszont zseniális, úgyhogy legalább egyszer ajánlom.
2010. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kígyózó sorok vannak és biztos nem mennék egy hülye kv-ért
2010. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk kb 2 eve van Starbucks, de en meg nem voltam, mert nem kulonosebben erdekel hogy tripla arert igyak meg eg kavet, ami lehet hogy finomabb, de lehet hogy nem. Haverok akik voltak nem dicsertek agyon amugy a kavejukat.
2010. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

starbucks


És szerintem szar a kávé. Amerikai kávé, sok víz, kevés íz mindegyikben.

2010. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Otthon kávékeverék az igazi íz!:)
2010. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!