Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szaloncukrot vesztek...

Milyen szaloncukrot vesztek az idén? Illetve melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem a hagyományos zselés és tejkaramellás, illetve a Milka feketeerdős is nagy kedvenc de inkább bonbonnak tekintem mint szaloncukornak.

2018. nov. 2. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Évek óta Milka mogyorókrémes. Ma vettem meg.
2018. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csak olyat, ami nem aromás, nincs tele műanyaggal.

Bakos Marcipán termékeket.

2018. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milkát szoktunk venni, azt szeretjük a legjobban, illetve néha Bonbonetti-t. A kedvenc ízek a feketeerdő és marcipán.
2018. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tesco saját márkás zselés

Milka yoghurtos ezekből szoktunk venni. Tavaly óta kapunk szaloncukrot a munkahelyen így idén nem veszek.

2018. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
63%
Mióta megszületett a kisfiam nosztalgikus hangulatban vagyok az ünnepet tekintve. Színes ledsor, mindenféle dísz és szaloncukor váltotta le az addig "trendin" öltöztetett fánkat. Stühmert veszek immár 3. éve, amilyen színben csak találok, valamint azt hiszem Bonbonetti Nosztalgia a neve a másik félének. Milkát is szoktunk venni. A férjem a fekete erdőset míg én a marcipánosat szeretem. A fára kerülőknek teljesen mindegy milyen az íze, a rojtos papír fényes csomagolással az ami számít.
2018. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Bonbonetti zselés szaloncukrát szeretjük.
2018. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kókuszos, zselés, illetve Stühmer szaloncukorból többfélét szoktunk venni, kedvenc a mogyorókrémes, trüffeles étcsokis, mákos.
2018. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Milkát veszünk minden évben. Egy fix van, a fekete erdős, ahhoz szoktunk még egy dobozzal venni, vagy kakaókrémest vagy marcipánost.
2018. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Semmelyiket sem mert nem szeretem igazán. Szüleim vettek klasszikus zseléser, abból 1-2 szemet ettem és kész.
2018. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!