Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szilveszteri sült kismalacna...

A szilveszteri sült kismalacnak is olyan íze van mint az idősebb társainak, vagy más?

Figyelt kérdés
szóval lehet érezni rajta hogy disznóhúst eszik az ember, vagy nem lehetne ízről megállapítani egyből?
2018. dec. 31. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha borjúhúst ennél, kevésbé karakteres az íze, mint a felnőtt állatnak.
2018. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még szerintem ahhoz sem volt szerencsém. de a borjút meg faggyúsnak mondják nem? (lehet keverem valamivel)
2018. dec. 31. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A birkával kevered... A borjú a fiatal marha.
2018. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen más. Nekem őszintén szólva hányingerem van tőle (pedig a disznósültet nagyon szeretem), mintha csecsemőt ennél...
2018. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Másabb. Ízlés dolga, hogy ki szereti, ki nem. Én nagyon szeretem a sült bőrős malac húst.
2018. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!