Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben melyik boltban...

Debrecenben melyik boltban tudok bevásárlásért SZÉP kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a húsboltok is, kisebb boltok, ahol az egész bevásárlást tudom fizetni SZÉP kártyával. Köszönöm előre is!

2019. jan. 25. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

" A második, legfeljebb 150.000 forint éves keretű zseb fő profilja a vendéglátás, erről melegkonyhás vendéglátóhelyeken fizethetünk. Ez a zseb akár egy családi körben eltöltött éttermi ebéd vagy vacsora, akár a napi munkahelyi étkezés kifizetésére használható, ami főként a lejáró maradványösszegek teljes felhasználásához jelent segítséget."


Húsbolt, bevásárlás nincs a felhasználhatóságban említve.

2019. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Debrecent nem tudom, de Miskolc belvárosában minden húsboltban elfogadják, akkor gondolom ott is. Nézd az ajtón a matricákat.
2019. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Igazán köszönöm a "hasznos" választ. Azt mondjuk nem értem hogy miért fecsérled válaszadásra az időd, amikor nincs birtokodban az információ..

Keress rá a hivatalos elfogadóhelyekre is, ott szerepelnek húsboltok, és kisebb ABC-k is. Olyan elfogadóhelyekre gondoltam ami nincs benne ebben a listában, mert az egyébként nem éppen naprakész.

2019. jan. 25. 15:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Köszi, igen én is ezek alapján próbálom megtalálni őket, de lehetnek új helyek amiről nem tudok :)

2019. jan. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!