Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyivel egészségesebb az,...

Mennyivel egészségesebb az, ha én szörpöt iszok pl cola helyett? Sajnos mondhatni hogy cola függő vagyok, és most próbálok leszokni róla :D

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ebben mit tartasz viccesnek?
2019. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
9%
Hat szerintem joval egeszsegesebb a szorp! De ha nagyon nem tudsz lemondani a colarol szerintem zero colat igyal mert abba meg cukor sincs (a szorpben pedig sok van) es meg cola is :D
2019. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ne igyál zero kólát. A cukor nem egészségtelen, nem ezért káros a kóla. Az aszpartám és egyéb édesítőszer már inkább az
2019. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Semennyivel. Nagyjából pont ugyanannyira egészségtelen mindkettő.

De szerintem ez egyénfüggő. Én kb. 30 éve szinte csak kólát iszom és semmi bajom tőle.

2019. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább szörpöt, igen. Vagy igazi citromból készült limonádét, rendes gyümölcsökből készült turmixot, smoothie-t. Vagy ha tényleg szeretnél egészségesebb életmódot folytatni, akkor szoktasd át magad a vízre.
2019. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a bolti szörpök is tele vannak színezékkel, gyümölcstartalmuk is alig van. Házi szörpöt igyál, teát, limonádét.
2019. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
35%
Nem tudom miert lettem lepontozva de okeee szerintem a cukor igenis egeszsegtelen ugyhogy ja🤷‍♀️
2019. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Semennyivel nem jobbak az olcso xar bolti szorpok. Tele cukorral,edesitoszerekkel,szinezekekkel es millio adalekkal akarcsak a cola. Inkabb a minosegibb szorpot vedd ami dragabb de nagyobb a gyumolcstartalma,vagy hazit. Teat esetleg limonadet tenyleg jobbak.
2019. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
3-as ilyen buta is csak te lehetsz. A cukor szerinted nem egeszsegtelen? Akkor egyed kilo szamra es meglatjuk. Evek ota mindenki tudja mennyire karos hatasai vannak a cukornak te agyhalott,jo hogy nem mar egeszsegesnek titulalod. Appamm..
2019. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Mégis mitől egészségtelen a cukor, azon felül, hogy elhízol tőle, ha sokat eszel? Kérlek magyarázd meg, érdekel, mint szakmabeli, hogy milyen marhaságot tudsz összehordani itt nekem
2019. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!