Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok reggelizni?

Ti szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés
És ha igen, mit? Mennyire fontos nektek a többi étkezéshez képest?
2019. febr. 18. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, mivel ha nem eszem, akkor rosszul vagyok, szédülök, gyenge vagyok, meg egy idő után a gyomrom is elkezd korogni.

De nem a reggeli a főétkezés.

2019. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Igyekszek 1000 kalória körül tartani a reggelimet, ma pont elszundítottam és kénytelen voltam teljesen kihagyni.

Nem fő étkezés, de az adja meg a napi energiabevitelt amíg meg nem emésztjük az ebédet.

2019. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon fontos, ha nem eszek, rosszul leszek. Általában Rossmann-os bio müzliket vagy natúr joghurtot eszek gyümölccsel. Szendvicset is szoktam csinálni, általában sima sajtosat tk kenyérből és zöldségekkel vagy gyümölccsel eszem.
2019. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Alain Delon ***** válasza:
93%
Reggeli nélkül semmit nem vagyok hajlandó csinálni!
2019. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam és fontos. A reggeli segít abban, hogy munkába menet ne rendezzek tömegmészárlást a villamoson (viccezek, még mielőtt...)

Hétfőn virslit, kedden szendvicset, szerdán rántottát, csütörtökön zabkását, pénteken kakaós csigát. Hétvégén pedig komplett villásreggeliket eszünk, akár több fogást is. Nem eszek sokat reggelire, maximum 300-400 kalóriát.

2019. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Igen, de 16-18 óra körül, mert ha eszek, utána már nem vagyok hajlandó semmit sem csinálni. Addig meg kávé és cigi.

Reggel 4 dupla félóra alatt. Utána már elég 2 óránként egy kávé. Ebéd meg éjfél körül.

2019. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anélkül sehová. Általában rántottát valamivel (lecsókolbász, szalonna, hagyma, amit találok) vagy főzök valami virslit-krinolint-debrecenit ilyesmit. Ez a legfontosabb étkezés, ha utána egész nap nem tudok enni semmit akkor is kibírom.
2019. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
Csak egy tejeskávét, 10-11 óra körül eszem szendvicset, de sajnos csak majdnem lopva mert nem nézik jó szemmel a munkahelyen.
2019. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szoktam, mert nem bírok enni felkelés után jó pár óráig. Kávét szoktam csak inni közvetlenül ébredés után.
2019. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de munka előtt nem nagyon van időm hatalmas, tartalmas reggelit csinálni, úgyhogy csak zabkását vagy szendvicset, esetleg virslit csinálok. Hétvégén szeretek tojásos dolgokat készíteni.
2019. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!