Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Spanyolországból hogyan...

Spanyolországból hogyan tudnék Coca Cola-t rendelni?

Figyelt kérdés

Állítólag ott a legjobb. A Coca Cola is elismerte (ugyanakkor azt hirdeti, hogy mindenhol ugyan olyan :D)


Tesóm is azt mondta jobb volt ott.


Kerestem Spanyol italdepót, webshopot, de nem találtam.



2019. márc. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban akkor jársz ha keresel egy ismerőst.
2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha kifizeted az oda és visszautamat, a szállásomat, a szórakozási költőpénzemet, a szuvenírekre szánt költőpénzemet és biztosítasz az útra autót, élelmet (sokat eszem), innivalót, fizikai jólétet biztosító dekoratív hölgyeket, akkor hozok neked egy 0,33-as kólát, de lehet pepsi lesz, akkor ne szídj le én is csak ember vagyok.


Viccet félretéve tudsz valami forrást linkelni ahol írnak arról, hogy spanyolországban a legjobb?


Egyébként szerintem is valami ismerős marad.

Én a helyedben (persze nem vagyok a helyedben) valami légiutaskísérő barátnőt beújítanék és őt kérném meg (vagy pilótát ha nő vagy).

2019. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A koncentrátum ugyanaz a világon mindenhol, de helyben dúsítják helyi vízzel, cukorral, egyebekkel az üzemekben. Ettől lesz országonként más az íze.

Én lengyelt ittam, az pl sokkal édesebb, mint nálunk.

2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagylelkűségedet, de most kihagyom. Majd, ha nyerek a lottón.


[link]

2019. márc. 3. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Megkérem egy jóbarátomat, Fernando Alonsot, hogy hozzon pár rekesszel a jövőhéten, adok belőle kóstolót szívesen.
2019. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Jéghideg mit kérsz?
2019. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kapni a sarki kisboltban is?
2019. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én Mexikóban ittam a legjobb colát,Kick Cola a neve,de nekem Angliában a tescos is jobban ízlett,mint itthon az "eredeti"coca,a Pepsi viszont Indiában v a legjobb,pedig itthon nem iszom olyat sose!Menj ki dolgozni Spanyolba,és akkor occsón megveheted az ottani jóféle colát!:)
2019. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mondjuk egy 2012-es Origó cikkre alapozva ne invesztálj túl sokat a projectbe, mert pofáraesés lesz a vége :)
2019. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!