Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha csak ugyanazt ehetnétek/iha...

Ha csak ugyanazt ehetnétek/ihatnátok egy hónapig, akkor számotokra mi lenne a legjobb étel/ital összeállítás? Lent példa.

Figyelt kérdés

Nekem

Reggeli: padlizsánkrémes pirítós tejjel


Tízórai: 2 banán


Ebéd: hagymakrémleves, rántott cukkini krumplipürével

Desszert: kinder maxiking


Uzsonna: 0,5-1 kg sárgadinnye


Vacsora: szendvics (margarin, szalámi, paradicsom, sajt)


Innivaló egész napra: 50%-os narancslé


2019. márc. 10. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
Én már egy ideje csak a KFC-ben tolom a csirkét, és elég jól elvagyok vele.
2019. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A nagy Levin ***** válasza:
92%
Reggeli, vacsora: felvágott, sajt, vaj, sonka, paradicsom stb. Ebéd: pacalpörkölt.
2019. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
96%

Reggeli: vajas kenyér, növényi tej

Tízórai: szendvics (kenyér, vaj, felvágott)

Ebéd: gulyásleves, diós tészta

Uzsonna: kukoricapehely joghurttal, gyümölcs

Vacsora: kenyér, vaj, felvágott, zöldség

2019. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Olyat érdemes választani, ami több, különálló összetevőből áll és lehet kombinálgatnia. Így is ugyanaz lesz, de legalább nem mindennap kell ugyanazokat enni, folyamatosan.


Reggelire kávét innék és nem is tudom... Főtt tojást, kiflit, vajkrémet, retket, póréhagymát, sonkát kérnék vagy túrót, joghurtot, a kedvenc gyümölcseimmel. Ezeket el tudom rakni délutánra :p


Ebédre hamburgert. Minden mehet bele. Hagyma, húspogácsa, paradicsom, zöldségek, szószok, stb. Egy nagy adag sültkrumplival. Desszertnek sütemény. Nem értek a sütikhez, de olyant választanék itt is, ami több elemből áll. Mondjuk zserbót, annak ha jól emlékszem, vannak különböző rétegei. :D Megehetem arról is csak a csokit vagy csak a diós (?) részt, csak a tésztát...


Vacsora passz... Lehet átrakom ide a reggeli tartalmasabb részét (Főtt tojást, kiflit, vajkrémet, retket, póréhagymát,sonkát) és akkor reggelire mehet a túrós-gyümölcsös mix. :D


Én kávét és vizet innék. Gyakorlatilag most is, de néha elcsavarja a fejemet egy doboz Sió. :)

2019. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Reggeli:

amerikai palacsinta juharsziruppal, bogyós zöldségekkel (áfonya,málna, stb.); mandulatejes cappucinó, 100%-os narancslé


Tízórai:

szezongyümölcs és egy étcsokis házi műzliszelet mint mindig.


Ebéd:

Fokhagymás burgonyakrémleves zöldfűszeres croutonokkal és rukkolával

gnocchi sütőben sütve paradicsommal, paprikával, cukkinivel, padlizsánnal, paradicsomos szószban, vegán parmezánnal megszórva

Desszert:

Vegán tiramisu


Uzsonna: pisztácia


Vacsora:

teljes kiőrlésű zsemle friss zöldségekkel (ubi, paradicsom,paprika, retek, saláta, stb.); aszalt paradicsom, olajban elrakott gomba, és olajbogyó; hummusz, padlizsánkrém, céklakrém; kesusajt. Inni frissen facsart gyümölcsökből smoothie.


Inni emellé víz és gyógynövényes tea.

2019. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

Reggeli:a kedvenc Rossmann-os Bio müzlim, banán.


Tízórai: joghurt, körte


Ebéd: zellerkrémleves, grillezett lazac, vegyes saláta, barna rizs


Uzsonna: szendvics: kenyér, pesto, mozarella, paradicsom


Vacsora: bableves (hús nélkül), grillezett csirkemellfilé, párolt brokkoli


Jó sok mindent egybe pakoltam.:D Ezzel biztosan ellennék.

Innivaló: mentes ásványvíz.

2019. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem


Reggeli: liptaituros vaj fokhagyma piritos



Tízórai: mamám által készitett kifli vaj parizer szendo a piros csomagolással amit rátesz



Ebéd: sushi


Desszert: ferrero roche



Uzsonna: görögdinnye



Vacsora: menzás spagetti ami a tipikus szoci gyerek konyhás azzal a kis sajt reszelékkel



Innivaló egész napra: buborékos szentkirályi

2019. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Reggeli: gombakremes pirítós

Tizorai: bármelyik Nakd - ez datolya alapú szelet, különböző ízesítésekkel

Ebed: Tárkonyos csirkeraguleves citrommal, joghurtban párolt csirkemell hamis tzatzikival

Uzsonna: görögdinnye

Innivaló: gunpowder tea

2019. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem volt jó a válaszomban, hogy így le kellett pontozni? :O Én akkor is ezeket enném 1 hónapig...
2019. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Reggeli: benedict tojás angol muffinon, karamellizált baconnel és füstölt lazaccal, bébi spenóttal hollandi mártással megöntözve


Tízórai: bundás melegszendvics, sajttal-sonkával töltve


Ebéd: mascarponés-spenótos tortellini fokhagymás tejszínes mártásban, grillezett garnélával

Desszert: osztrák császármorzsa málnalekvárral


Uzsonna: mini falafel golyók, hummusszal, tahinivel


Vacsora: kacsamájpástétom pirított bagettel, tengeri süllő sütőtökös párizsi bundában, fűszeres tartárral, kukoricás rizzsel

Desszert: Őrség Zöld Aranya ország torta vagy csokoládészuflé erdeigyümölcs mártással és sóskaramella öntettel


Innivaló: mangódzsúz

2019. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!