Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendben van, ha valaki minden...

Rendben van, ha valaki minden reggel ugyanazt eszi reggelire? Ez lehet valamilyen betegségnek a tünete?

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 19:43
 1/6 anonim válasza:
Én is mindig ugyanazt eszem
2019. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén.
2019. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Emberek milliói esznek zabpelyhet tejjel, minden reggel.

Vagy a tipikus angol reggeli, sült szalonna, tojás, bab. Rengetegen ezt reggelizik, mióta az eszüket tudják.

Én fiatalabb koromban reggel csak édes péksüteményt ettem tejjel évszámra, mára már émelyít a reggeli édes, ezért pirítóst eszem vajjal és teát, mert azt kívánom.

Ezek szokások, amiket befolyásol, hogy kinek mennyi ideje van reggelizni, vagy mi az ízlése. Nem betegség!

2019. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendben.
2019. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem betegség, hanem inkább időhiány, megszokás, vagy reggeli fáradtság/lustaság.
2019. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó étvággyal és kb. egészséges dolgokat eszik, akkor nem betegség jele. Egy ideig megy, hogy ugyanazt, de aztán majd úgyis megunja, és vált.
2019. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!