Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tud meginni valaki...

Miért nem tud meginni valaki 2 liter vizet egy nap?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekelne mi az oka mert én nem értem, hogy nem lehet megcsinálni. Sok szaktársnőm azzal jön, hogy nekik elég napi 0,5-1 liter is mert amúgy el kellene menni pisilni. Aztán 30 évesen megy a lesés, hogy miért nem 100% megy a veséjük meg miért van ez meg az a probléma.

2019. márc. 29. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Az én gyomrom se bír el napi 2 liter vízet, bőven elég 1 liter. Mellette fogyasztok gyümölcsöket, zöldségeket, teát, levest, ritkán üdítőt, tehát kap elég folyadékot a szervezetem.
2019. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg tud, csak nem akar.
2019. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Konkrétan vízből èn sem tudok ennyit, iszonyat éhes leszek tőle, ha nem eszek egyből akkor meg rosszul vagyok.

Másból iszok 2,5-3 litert is, de csak vízből nem tudok

2019. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Az eddigi tetszésindex szerint nincs feltételezve,hogy valaki "gyárilag"nem tud napi 2 liter vízet meginni,mert én sem.Mi több az étkezések előtt sem merek inni,mert akkor nem tudom megenni a szükséges adagomat.

Aki ezzel a területtel foglalkozik azt mondta:a szervezet megmondja kinek,mennyi folyadékra van szüksége.

Mi magyarok sosem tudjuk megtalálni az arany középutat.

Nem lehet megerőszakolni egy ember szervezetét csak azért,mert ezt valaki kitalálta!

2019. márc. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tud, mert nincs hozzászokva a szervezete. Gyerekkorunkban még jól működik a szomjúság érzetünk, aztán később jól elrontjuk azzal, hogy halogatjuk az ivást különböző okok miatt. (Majd ha befejeztem, amit csinálok, sokat kell akkor pisilni, stb.)

Aki akarja, vissza tudja állítani a helyes irányba, de ahhoz eleinte erőltetni kell az ivást. Később hozzászokik a szervezet újra.

2019. márc. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Teábol megtudom inni ennyit vagy gyümölcs italbolt de csapvízböl csak keveset.
2019. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én napi két liter sima vizet meginnék, akkor beköltözhetnék a WC-re.

Érdekes viszont, hogy ha levesből eszek sokat, akkor attól nem kell 5 percenként pisilnem. Szerintem kb

Kb. 1 liter sima vizet fogyasztok és a folyadékszükségletem többi tészét levessel, salátával és nyers gyümölcsökkel pótolom.

2019. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Én "laza" teából simán megiszom a két litert/nap. Vízből már nem igazán menne.
2019. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én simán megiszok egy nap alatt 3-4-liter vizet.


31/N.

2019. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Konkrétan vízből èn sem tudok ennyit, iszonyat éhes leszek tőle, ha nem eszek egyből akkor meg rosszul vagyok."


Hát ekkora baromságot már rég olvastam :D Atya úr isten...

2019. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!