Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha csak kb 1 liter...

Az baj ha csak kb 1 liter vizet iszok meg terhesen? Én többet nem bírok meginni. Ti mennyit isztok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Kb 1-1,5 liter. Lehet kevès de èn sem bírok többet inni. Terhessègem előtt fele ennyit ittam kb.
2018. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Baj, igen. Kevés lesz a magzatvíz.

Van ilyen alkalmazás, ami figyelmeztet rá, hogy igyál és nyomon is követheted, h mennyit ittál aznap.

Vagy tegyél ki magad mellé kis üvegben vizet és mindig legyen nálad. Ha kortyonként is, de inni kell!

2018. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Az nagyon keves. Alapban is, de terhesen foleg, ugyanis a magzatviz miatt igen fontos a folyadekpotlas. Az, hogy ilyenkor igyal eleget alapveto.

Szoktasd magad hozza, aprankent noveld a mennyiseget, meg a napi 2 liter is az alja lenne az ajanlott mennyisegnek.

Ha maskrpp sem potlod a folyadekot (igen sok ledus zoldseg, gyumolcs), akkor a magzatviz keves lehet, te pedig vizesedhetsz nagypn durvan, mert a szervezeted raktarozni fogja a folyadekot.

2018. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

30+ fok van es terhes vagy. Igen. Baj.


Olyan meg nincs, hogy nem bírod meginni. Abba kell hagyni a rinyálást és felelősségteljes felnőtt módjára tedd, amit tenned kell!

2018. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
nyaranta mindig napi 4 literre emelem a vízfogyasztásomat. az elején nehéz, de pár nap alatt hozzászokik a szervezeted, pisilni sem fogsz rohangálni 10percenként, és megterhelőnek se fogod érezni a sok vizet a gyomrodban. úgyhogy csak hozzá kell szoktatnod magadat
2018. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen nagy baj, mert nem csak a saját egészségedet kockáztatod, hanem a babáét is. Ezért nem elfogadható indok, hogy nem bírsz többet inni.
2018. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
2.5-3 litert iszok alapból, terhesen és ilyen hőségben 4 liter is megvan egy nap.
2018. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj.

De, bírsz.

Kortyolgatod.

Nyár van, meleg, terhes vagy.

Hélen, hidegben, nem terhesen kellene 2 litert innod, így ezzel most mindkettőtök egészségét veszélyezteted.

2018. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én 1 litert ittam, amit mindennap szépen ki is hánytam, az egész terhességem így telt, de legalább télen és tavasszal, nem lett kevés a magzatvíz, olyan 2 litert erőltess le ha meg tudod csinálni.
2018. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En 1-2pohar vízzel elvoltam egész nap.Nekem szólt a nőgyógyász és a védőnő is, hogy igyál többet.Magam elé tettem az egy l-es flaskat reggel és délre ki kellett innom, délután a másik litert azt meg estig kellett elfogyasztani.Ra lehet állni egy-ket hét alatt, csak az elején kell erőltetni.Tavaly ugyanilyen melegeknek voltam 8honapos és akkor már 3litert simán megittam 😉
2018. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!