Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kibújt már a gyöngyvirág?

Kibújt már a gyöngyvirág?

Figyelt kérdés
Akik voltak mostanában medvehagymát szedni, láttatok gyöngyvirágot? Vagy igaz, hogy majd csak egy hónap múlva bújik ki?

2019. márc. 30. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk már kibújtak a gyönygyvirágok, vmelyiken már bimbó is van, de a levélzet még nem terült szét. Szóval csak "hajtások". Szerintem 1-2 hét és már a levelek is látszódni fognak, nem kell 1 hónap. De, hogy pl a Mecsekben hol tartanak, azt nem tudom. Mindenesetre légy figyelmes. Régebben előfordult, hogy február végén már kihajtottak, és ilyenkorra már virágoztak.
2019. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk még nincsen gyöngyvirág.
2019. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Még nàlunk sincs az udvaron, erdőbe pedig nem màszkàlunk.

(Màtra aljàn élünk)

2019. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem. A kertek viszont tele vannak nárciszokkal.

Debrecen.

2019. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Két hete még nem volt azt erdőben, de medvehagymával fullra volt a Bakony. Ma megyünk megint szedni, de most másik helyre, majd írok, hogy láttam-e gyöngyvirágot.
2019. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!