Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendeltem Forever aloe vera...

Rendeltem Forever aloe vera italt (naturt) és rohadt büdös, poshadt tej szaga van. Ez természetes? Ennyi pénzért ugy gondolom hogy nem kellene ilyennek lennie.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nyilvan nem, vidd vissza annak, akitol vetted.
2019. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Természetesen nem kellene ilyennek lennie. A számlával kicserélheted.

2019. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vissza vittem akitől vettem és mutatta hogy az övé amit ő iszik annak is olyan a szaga, és egy ujjat felajánlott ami bontatlan volt én bontottam ki és az is olyan volt. Elvilev azért mert h majdnem 100%os és ami finomabb az az izesitéses ez pedig natur. Igazábol igy mar fogyasztom,nincs semmi bajom,bár az tény hogy csak valamilyen lötyibe öntve iható.
2019. máj. 3. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Az új tetrapakkos csomagolásban lévő Aloe Vera gélben már gyógynövényes tartósító sincs, mint a korábbiban csak a 99,7% gél és C-vitamin.Ezért nem ebbe nem szabad pl beleinni, a sérülékenyebb csomagolás miatt lehetőleg állítva kell tárolni a hűtőben és nem szabad a kupaknál fogva emelgetni stb. Gondolom ezekre az ismerősöd felhívta a figyelmedet.Egyébként nem kéne büdösnek lennie. Kissé vad, egzotikus íze van, de nem rossz.Bármivel ízesíthető, ha nem tetszik az íze, csak forró itallal és alkohollal nem, mert azok tönkre teszik a hatóanyagait.Az ízesítettek valóban finomabbak, különösen a barackos, de az azokhoz adott hatóanyagok egyéb kedvező hatásaik miatt kerültek bele.Ezért nem mindegy, hogy melyiket fogyasztod.

Én azt javasolnám, hogy a saját nevedre, partneri kártyádra közvetlenül a cégtől vásárolj, mert úgy jelentős kedvezményeket is elérhetsz, akár kereshetsz is vele, ha szeretnél, a kapott számlával ha gond lenne a termékekkel, akkor kicserélik és még egy csomó előnye van a saját kártyának.Sokan sajnos nem mondják el a saját kártya előnyeit.

Váljon egészségedre a gél!

2019. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%

Az a helyzet, hogy a natúr ízek megszokásához idő kell a szervezetnek.

Remélem, hogy nem csak egy doboz g~lt fogyasztasz, ugyanis annak nem fogod érezni hatását.

Minima 0,5 decit igyál naponta. Ha kevesebbet iszol le is öntheted a wcn mert semmi hatást nem fogsz érezni.

Én nagyon szeretem a natúr gélt. Ízét is imádom.

Láttad a jódos bemutatót?

2019. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A gatyás is rámegy, de nyilván nekik ez az üzlet, hogy minden nap idd.

Durván túl van árazva, hatóanyag semmi, ami ilyen árat indokolttá tenne.

Tudod, hogy működik az MLM?

Nem az egészségedet nézik, hanem a saját zsebüket tömik.

2019. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
33%

Utolsó válaszoló. Valóban nem olcsóak a termékek, viszont a hatóanyag tartalmuk kiváló.

Te amit itt közölsz, azok csak vélemények, és nem tények.

És a tények azt mutatják, hogy igen sok jó ember köszönheti az egészségét a Forever termékeinek.

Sajnos vannak olyan üzletkötők, akik csak arra mennek, hogy tukmáljanak, és erőszakosak igen a Foreverben is vannak.

Viszont, mivel mindenki független üzleti partner, ezért, erről a Forever nem tehet.


Tehát, ez csak egy általánosítás a részedről, mind a Foreverről és a hálózati marketingről.


A tények, továbbra is bizonyítják azt, hogy a vélemények, továbbra sem képesek konstruktívan kezelni azt a tényt, miszerint a Forever termékei ne lennének kimagaslóak, illetve, azt a tényt, hogy az hálózati kereskedelem egy kiváló válallkozádi forma!

2019. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az aloe vera-nak nincs gyógyító hatása, legfeljebb a sebgyógyulást gyorsítja egy kicsit, külsőleg alkalmazva, ennyi az össz hatékony hatása, a többi csak marketing és bullshit.


Azt a pénzt, amelyet ilyen termékekre kidobsz lehúztad a WC-n. Egy aloes ital 10e, ennek a töredékért tudsz máshol vásárolni ilyet, ha neked valamiért a hatástalan, soha nem bizonyítható növényi élelmiszer a fétised.

Ennek a 10-e forintnak a sokrsa az, hogy a piramis teteje felé csordogál a pénz, ennek az összegnek a 70-80%-t kapják meg az értékesítő felett lévők, ennek a terméknek a tényleges előállítása jó ha megvan 500 forint, szállítás, árrés, profittal, adóval együtt talán 1000-1500.


Egyik aloe veráes termék sem minősül gyógyszernek, se gyógyító hatású készítménynek, soha nem reklámozhatják ezeket az egészség megőrzésével, gyógyítással összefüggésben, legfeljebb táplálékkiegészítőként adhatják el, had ne mondjam, hogy a kertemben lévő fű is lehet tápkieg. :D


Amiket itt leírtam, az a forever LP marketing tervéből másoltam ki, amely nyilvános, és te is letöltheted, és elolvashatod.

2020. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"(n) A termékre vonatkozó kijelentések

A termékre vonatkozó kijelentések. A Forever Üzleti Partnerek nem tehetnek olyan állítást, nyíltan vagy burkoltan, miszerint a Forever termékek alkalmasak bármely betegség vagy egészségi állapot megelőzésére, diagnosztizálásra, kezelésére vagy gyógyítására. A Forever termékek, amelyeket arra szántak, hogy bejuttassuk a szervezetbe/belső felhasználásra szántak, tisztán táplálékok vagy étrend-kiegészítők, és ennek folytán ezeket világszerte élelmiszerként szabályozták. Azok a Forever termékek, amelyeket külső használatra szántak, világszerte kozmetikumokként vannak szabályozva. A Forever nem állít elő és nem értékesít olyan termékeket, amelyeknek célja, hogy orvosságként, kezelésként vagy gyógyításként írják le, illetve ennek tekintsék."

2020. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!