Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol rendelhetek 3 dimenziós...

Hol rendelhetek 3 dimenziós tortát?

Figyelt kérdés
Ma olvastam az interneten,hogy ilyen tortákat is csinálnak.Testvéremet szeretném meglepni vele,1 hónap múlva lesz 20 éves.Pécsi vagyok,de ha máshonnan is szállítanak akkor úgy is jó.
2010. júl. 6. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolsz. Én eddig CSAK 3 dimenziós tortákat láttam.
2010. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy mit értesz a 3 dimenziós torta alatt, de nézz körül a Ledina Cukrászda kínálatában, hátha találsz olyant, amit szeretnél:


[link]

2010. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre gondolsz hogy autó, motor stb.alakú torta, ugye? Szerintem elég sok helyen csinálnak, szerintem írj emailt pár cukrászdának az ötleteddel, vagy telefonálj egy két helyre. Az öcsémnek Verda alakú tortája volt, nagyon finom volt és jól sikerült. De sajnos messze lakom tőled, így hiába ajánlanám a cukrászdát.
2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,igen pontosan arra:D eddig nem igazán nézegettem a tortákat,nem is kerültem olyan helyzetbe hogy tudjam,már ilyenek is vannak. :)
2010. júl. 6. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a tortáknak az a lényege hogy nem fekszik az autó hanem olyan mintha " állna a kerekein"

Pl Harkány, Viktória cukrászda, ott csináltak nekem egy élethű traktort tortából és egy fénykép alapján. Szóval olyan volt mint az eredeti, még a rendszáma is.

kb 5000 Ft volt.

De itt csinálnak bármit, ( a női melltől a játék maciig)

2010. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!