Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te is rühelled, ha olyan...

Te is rühelled, ha olyan forrón teszik eléd az ételt, hogy negyedórákig csak nézegetni tudod, mert összeégetne, ha beleennél?

Figyelt kérdés
Megvan a családi jelenet? Anyuka ordít, tombol, csapkod, hogy azonnal mindenki dobjon el mindent és rohanjon, mert ő bizony főzött. Persze akkor még javában gőzölög-rotyog a fazék a tűzön, de vigyázzba kell ülni, hogy azonnal kirakhassa. Aztán ott ültök és nézitek egymást, esetleg engedelmesen fújkáljátok a rohadt forró levest. Közben valami hasznosat is csinálhatnátok, de nem lehet, mert akkor "kihűl"... Másnak is vannak ilyen családi emlékei, vagy csak az én anyám volt ilyen hőmérséklet-fetisiszta?

2019. máj. 29. 23:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nincs időd a családdal 3 percet együtt tölteni.

Pszichológus keress fel sürgősen, mert itt már több probléma van, mint amit leírsz!

2019. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Én pl örültem, ha minden nap 2x volt kaja. Te meg gyűlölöd anyádat, mert túl jó dolgod volt.


Csakis szakember segíthet!

2019. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

Sokszor fordul elő, hogy már a többiek megeszik a levest, mire én hozzá tudok kezdeni. Addig kavargatom a levest, és beszélek valamiről nekik.


Nem szeretem a túl forró (égető) és túl hideg (jeges) ételeket. Nem is egészségesek; egyrészt kikezdik a fogzománcot, másrészt egy új kutatás szerint a túl forró italok és ételek akár gégerák kialakulását is okozhatják.

2019. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ott kell űlnöd a családdal mikor elég rakják a meleg ételt??


Ez borzalmas... inkább takarodjál el otthonról , meg tanulnád értékelni!!

2019. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Kérek linket a kutatáshoz.
2019. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha már dolgozott a pénzért, aztán bevásárolt, megfőzött, feltálalta, akkor az a minimum, hogy “vigyázzba ülök” amint enni hív, és amíg várom, hogy kihűljön, addig beszélgetek vele. Neked van valami pszichés problémád, ha még ebben is a személyed ellen szóló támadást látsz. Nyilván azért hív ki enni, mert el akar tőled venni napi 3 percet, amit pedig -képzelem- annyi hasznos dologgal tölthetnél... micsoda gonosz asszonyok vannak, te jó ég.
2019. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Megvan a családi jelenet, amikor elkészülsz az ebéddel, feltálalod, hívod enni a többieket, akik a feneküket vakarászták, amíg te a konyhában melóztál, és akkor a válasz: MINDJÁRT! És ülnek tovább a fenekükön. Vársz 5 percet, megint szólsz, megint leráznak, közben kezd megdermedni és élvezhetetlenre kihűlni az étel, te sírni tudnál, hogy mennyire nem tisztelik a munkádat, és akkor elhatározod, hogy legközelebb már akkor kihívod őket, mikor még a tűzön rotyog az étel, hiszen úgyis mindig félórákat kell rimánkodni, hogy kegyeskedjenek asztalhoz ülni... ja nem, neked ez valószínűleg nincs meg, te csak követelőztél eddig, de nem tettél másokért semmit. Ugye?
2019. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

"Kérek linket a kutatáshoz."


Keress rá magad. Mi vagyok én, linkkurátor? :)

2019. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Szervusz drága gyermekem. Szólj apádnak, hogy a fél éve tönkrement fagyasztót javítsa meg, mert így nem tudom neked csontkeményre fagyasztani az ebédedet. Anyád. A jó édes anyukád.
2019. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyenkor a levesbe dobok egy-két jégkockát. Gyorsan lehűti ehető hőmérsékletűre, anélkül h észrevehető mértékben hígítaná.
2019. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!