Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te is rühelled, ha olyan...

Te is rühelled, ha olyan forrón teszik eléd az ételt, hogy negyedórákig csak nézegetni tudod, mert összeégetne, ha beleennél?

Figyelt kérdés
Megvan a családi jelenet? Anyuka ordít, tombol, csapkod, hogy azonnal mindenki dobjon el mindent és rohanjon, mert ő bizony főzött. Persze akkor még javában gőzölög-rotyog a fazék a tűzön, de vigyázzba kell ülni, hogy azonnal kirakhassa. Aztán ott ültök és nézitek egymást, esetleg engedelmesen fújkáljátok a rohadt forró levest. Közben valami hasznosat is csinálhatnátok, de nem lehet, mert akkor "kihűl"... Másnak is vannak ilyen családi emlékei, vagy csak az én anyám volt ilyen hőmérséklet-fetisiszta?

2019. máj. 29. 23:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is rühellem a kihűlt levest, a megdermedt rántott húst, a szottyadt szalmakrumplit.


De a legjobban azt rühellem, hogy amikor szólok, hogy kész az ebéd, visszaszólnak, hogy "mindjárt", aztán 10 perc múlva még mindenki úgy tesz, mintha nem is szóltam volna.


Illetve rühelltem, mert most már nem főzök, nem tálalok, főzzön mindenki magának, és egyen amikor akar.

2019. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Rühellném, de szerencsére nálunk ilyen nem volt. Anyukám főzött, de pont nem érdekelte, hogy mikorra lesz kész, mikor kell megenni stb., és mindenki akkor evett, amikor és azt, amit akart. Nálunk sosem voltak ilyen kötelező jellegű közös étkezések, aminek örülök. Mindenki el van foglalva a saját dolgával, máskor kelünk, máskor érünk haza, más-más elfoglaltságaink vannak stb., nem fogok azért vacsorázni, mert apukám éppen most akar, mert ő most éhes. Van, amikor éppen nem vagy éhes, éppen nem kívánsz valamit, éppen nem akarod félbehagyni azt, amit csinálsz és kész. Majd eszel később, akkor sem történt semmi tragédia. Ahhoz sem kell enni, hogy tudjunk beszélgetni. Mi pl. ebéd, vacsora stb. közben pont nem szoktunk beszélgetni, hanem enni szoktunk. Beszélgetni lehet utána, előtte, tulajdonképpen bármikor.
2019. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kimondottan csak forrón szeretem az ételt, főleg a levest. Utálom a langyos levest. Azt a rohadt telefont vagy tabletet kibírom, hogy ne nyomkodjam a kaja fújkálás közben.
2019. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Örülj, hogy valaki zabáltat. Főzz magadra és élj egyedül, akkor senki nem lesz hômérséklet fetisiszta. Ja és én is rühellem, ha már főzök másra, akkor baszik jönni enni, úgy kell könyörögni. Arra meg rohadt kíváncsi vagyok milyen hasznosat tudsz csinálni abban a 3 percben amíg kihűl a kaja. Kicsit túl gondolod a saját fontosságodat...
2019. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
38%

#5, 18 nesze te szerencsétlen:

[link]

2019. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon nem rajongok ezért én sem, de nem azért, mert addig tudnék mást csinálni. Engem ez inkább azért zavar, mert ott gubbasztok éhesen a tányér felett, és közben még az ennivaló illata is ingerel. De persze enni még nem lehet, mert harmadfokú égési sérülés lesz a vége.
2019. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ők is utálhatnak, mert rád kell várni, miután végeztek...
2019. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!