Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket szoktatok enni, ami nem...

Miket szoktatok enni, ami nem hizlal, de laktat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Sovány húst salátával.

Ami hizlal:

Zsiradék, szénhidrát, cukor

Ezeket kerüld, vagy csökkentsd!

2019. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az örök dilemma. Sajna az van, hogy az embernek az ízlik, ami hizlal, ennek állítólag genetikai okai vannak. Mozogj sokat és akkor büntetlenül ehetsz bármit.
2019. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Főtt cékla, savanyú káposzta.
2019. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindent megfelelő arànyban. Fehérjék, szénhidrát, zöldség és pici zsiradék együtt. Pl reggelire tükörtojás 3 tojásból, 1 szelet purpur kenyér és uborka mellé. Ebédig szuperül eltelít. Ebédre valamilyen hús(nem rántott), rizs vagy krumpli meg rengeteg zöldség. Tésztát is lehet enni, minden csak azon múlik milyen arányban eszed. Sütik, cukrok, liszt meg társai sajnos felejtősek. Meg rengeteg vizet kell inni az is elveszi az éhséget. Én mondjuk a rántott húsokat is megtartottam ilyenkor a panír a szénhidrát és zöldségeket eszek mellé. Meg heti 3×30 perc H.i.i.t.edzés, 82 kilóról 63 kgra sikerült így fogynom:) alkohol tiltólista az is rettentő hízlaló
2019. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrendnél minden fontos infót megtalálsz.
2019. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

„Ami hizlal:


Zsiradék, szénhidrát, cukor”


Ez így nem igaz közvetlenül. Sokkal inkább, hogy ha ilyeneket eszel, attól csak éhesebb leszel, ezért többet eszel.

2019. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

#6

Igyekeztem nem tudományos értekezést írni az ok-okozati összefüggésekről, de a lényeg benne van.

A sok "professzor" lepontozott, mégis én vagyok 56kg 86-ról, 8 hónap alatt, ezek figyelembevételével, éhezés nélkül.

Mindenki más azt csinál, vagy gondol amit akar.

2019. jún. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ös, 6-os jól írja!

Az alacsony ch, és zsír tartalmú ételeket kell fogyasztani.

Bármelyik kalória-táblázatot átolvasod, ki tudod belőlük választani, hogy melyeket fogod előnyben részesíteni akár a húsok, akár a ch-tartalmú kaját közül.


Ha pl. megnézed a belsőségeket, szinte semmi zsír, és ch nincs bennük, csak kalória értékük van. Máj, zúza, vese, pacal!!!

Laktatóbbak azok a kaják, amelyeknek a GI (=Glikémiás Indexe) az alacsony kategóriába tartozik, mert a benne levő ch-t lassan bontják le, később éhezel meg.

Az alacsony GI érték 0-55 % között van. Közepes az 55-80, és attól felfelé már magas!


[link]

2019. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, talán azt szeretnéd írjunk nem hízlaló sütireceptet? Keress fel egy nagyon jó táplálkozási tanácsadót, ő a céljaid és jelenlegi adataid alapján kiszámolja miből mennyire van szükséged és ìr egy étrendet. Hidd el nem fogsz éhezni. A jobb szakember azt is figyelembe veszi mit szeretsz és hány étkezést akarsz egy napra. Miért hiszik azt még mindig ennyien, hogy a fogyáshoz éhezni kell?
2019. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!