Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek napkozben ami nem...

Mit egyek napkozben ami nem hízlal de azert laktat, ha csak este jutok főttkajához?

Figyelt kérdés

Már dolgozom, de van lehetőségem boltba menni.

Nem voltunk otthon egesz hetvégén csak este értunk haza így főzni sem tudtam..


2016. máj. 17. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nyers zöldségekkel tömöm magam. Illetve vízzel. :D

Ezek a legjobbak. Vagy esetleg a 100%os levek, ha mgbízol valamelyikben :D

2016. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én gyümölcslevet biztos nem innék, zöldséglevet talán, de az meg nem túl étvágygerjesztő. A legtöbb gyümölcslé cukros és savas- tök jó étvágycsinálásra, és f...szán ingadozik tőle a vércukrod.

Én a helyedben vennék (vagy hát nyilván vettél vmit, és ez csak a későbbiekben hasznos) vmi salátamixet ilyenkor és vízben úszkáló tonhalkonzervet (nem olajosat) esetleg salátamix, light mozzarellával.

Zsírszegény túrót, cukormentes joghurt is jó, vegyél hozzá édesítőt. Zöldség is jó felvagdosva.

2016. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszólsz a gyümölcsléért, de édesítőt ajánlasz? :D
2016. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól nem ingadozik a vércukrod, és nincs benne extra kalória.

Plusz az édesített túró nem csúszik le olyan könnyen, mint a gyümölcslé, ami szinte itatja magát.

2016. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!