Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap rendelt tükörtojásos...

Tegnap rendelt tükörtojásos pizzat beraktam este a hűtőbe. Most megmelegítettem. Megehetem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Lágy tojásosat ne. Ha at van sütve akkor simán
2019. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Már miért ne ehetnéd?? Ennyire azért nem kéne magatok alá csinálni a terhességtől!
2019. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez tukortojas

Rendesen raütve a pizzara.

Nincs semmi jele hogy meg romlott

2019. jún. 7. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván megeheted, nem is értem ez miért kérdés. Egyetlen pizza étterem se fog lágy tojást, nyers tojást kihozni, ha pedig meg van sütve, ehető másnap is.
2019. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Gyerekek. A tükörtojást mint olyat, ismeritek amúgy? Annak pont az a lényege, hogy nincs átsütve teljesen!


Nem-terhesen is csak friss tükörtojást ajánlott enni.

2019. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
6 én át szoktam sütni a tükörtojást is. Ha szalmonellás tojás van a pizzádon, akkor az tegnap este is az volt, tehát tök mindegy, hogy állt-e egy éjszakát a hűtőben.
2019. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

akkor az nem tükörtojás amit te csinálsz. Átsütheted a tatárbifszteket is de akkor az meg nem tatárbifsztek hanem sült darálthús..érted.


És nem csak a szalmonella a veszely, hanem vannak ételek, amelyek frissen hibátlanok, de 24 óra alatt meg tudnak bennük szaporodni a korokozók. Ilyen tipikusan a nem teljesen átsütött/megfőzött tojás.

2019. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok, fogalmam sincs miért nulla. Nekem eszembe se jutott terhesen nem megenni, a félnapos pizzát, szóval megettem és semmi bajom nem lett tőle, aztán lehet, hogy ez merő vakszerencse volt, mindenesetre én most is simán megenném.
2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
11 próbálj meg lenyugodni! Nézd, nem vagyok ott a konyhán amikor készítik a pizzát, de annyi józan eszem azért van, hogy az éttermek se akarnak olyasmit eladni, amitől a vevőik mindenféle betegséget kapnak. A tükörtojás a pizzámon éppen úgy néz ki, mint amit én sütök itthon serpenyőben, egyáltalán nem nyers.
2019. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mopsz kutyusomnak odaadtam a pizzarol a tojás sárgáját a többit meg a fehérjéből azt a keveset megettem

Nem volt semmi baja

2019. jún. 7. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!