Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyám zsemlemorzsát vetetett...

Anyám zsemlemorzsát vetetett velem, én búzadarát hoztam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem újra,buszon vagyok,mindjárt hazaérek. Anyám meg fog ölni mert hogy ezt az egyet kérte és elrontottam.

2019. jún. 28. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor így már semmit nem tudsz csinálni. Vagy ha otthon van pénz, és van kisbolt a közelben, veszel egy zsemlemorzsát. Nem drága. Jobb ötletem nincs.
2019. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer tévedésből paníroztam húst búzadarába.. :D Végülis meg lehetett enni... O:)

Nem tudsz mást tenni, sűrű elnézések közepette kérsz még pénzt és visszamész.

2019. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Otthon van,csak anyám kinyír 😀
2019. jún. 28. 13:03
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Mármint úgy értem, ha anyukád még nincs otthon. Ha otthon van, akkor meg csak van a közelben egy kisbolt. Elugrasz és megveszed. Előfordul, csak nem harapja le a fejed.:)
2019. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat,azthittem offolni fogtok
2019. jún. 28. 13:06
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ártatlan képpel sűrű bocsánatkérések közepette meggyónod a tévedésed, és csak életben hagy akkor!

Aztán ha muszáj, vesztek a közelben zsemlemorzsát!

2019. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy anyam mindent 30x elismetel,mindig jot viszek,erre ha van egy helyzet mint most,akkor egybol hogy ezt az egyet kertem meg ilyenek
2019. jún. 28. 13:11
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Tejbegrízt tudsz csinálni.
2019. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

"anyád nem normális"


Na persze, a gyerek figyelmetlen, nagy szavakkal dobálózik erre te megállapítod, hogy az anyja nem normális. Csak a szülő lehet a hibás bármi van, azért ilyen elcseszettek a mai gyerekek.

2019. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Huhh.. halisten aludt mire hazaertem,gyors elrejtettem itthon a taskam,vettem magamhoz penzt.(sajat penzt,meg mielott azthinnetek lopok) es leugrottam a sarki boltba. Huhh nindzsának érzem magam😅
2019. jún. 28. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!