Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen izu a vietnami pho leves?

Milyen izu a vietnami pho leves?

Figyelt kérdés
Meg a heten megkostolom! Nektek mi a velemenyetek rolla?? Tenyleg olyan finom ahogy mondjak?? Hol a legfinomabb a pho leves pesten?
2019. júl. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jo! Nagyon finom, ha jo helyen eszed. Egyebkent, en ettem sok helyen, (nevet nem tudok mondani) de egy tok fancy helyen nagyon szar volt, es egy lepukkantabb etteremben meg isteni!!
2019. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg finom.

A mi kedvenc helyunk a Szondi utcaban van, Saigon Bisztro. Kis egyszeru csaladi kajalda, sokfe levessel es hatalmas adagokkal, es arban is messze a legjobb a kornyeken. Ja es boven eleg normal meretu levest kerni, az is nagyon sok :D


A legrosszabb pho levest eddig a Funky Pho-ben ettem, azt nem ajanlom, pefig agyon van hypeolva.

2019. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Vietnami pho leves ízű.
2019. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha igazán jót akarsz, akkor a Lehel csarnok első emeletén próbáld ki a Mien Tay Quan éttermet... a LEGJOBB VIETNÁMI kajálda amit próbáltam!
2020. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!