Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bepereni egy...

Hogyan lehet bepereni egy sutemenyes ceget?

Figyelt kérdés

Glutenerzekeny vagyok ugy adtak el egy sutemenyt hogy azt mondtak ghogy glutenmentes!!! Es en azt alkor megettem , most utolag akartam ugyanannal a cegnel ugyanazt a sutit venni es ugye mindig biztonsag erdekeben megkerdezem!!!

Es azt mondtak hogy nem az es meg kifejezetten buza volt benne !!! Es nekem ezt igy adtak el hogy glutenmentes!!!

Be lehet e oket pereni?



2019. júl. 14. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A hülye emberekről annyit hogy itt mindenkinek feltűnt, ami neked valahogy nem. Vagyis a tény, hogy semmi bajod nem lett a sütitől, ugyanis visszamentél venni egy ugyanolyat...
2019. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Jó hírem van!

Kigyógyultál a gluténérzékenységből!

2019. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a rengeteg betegséget egyetlen darab sütire akarod ráfogni?

Én most komolyan kérdezem: kórházba kerültél? Vagy legalább orvoshoz el kellett menni?

2019. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is autoimmun betegség nem jöhet ki rajtad mert a gluténérzékenység eleve az. A Céget meg nem tudod beperelni mert semmi bizonyítékod sincs. A pékségben pedig meg tudod nézni az milyen allergének vannak a termékekben. De mivel nem lett semmi bajod ez csak egy kislányos hiszti a részedről.
2019. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gluténmentes diétán vagy akkor tudnod kéne melyik cukrászdában mehetsz be nyugodtan ,illetve javaslom hogyha aprosütiket akarsz enni inkább előrecsomagoltat vegyél azokon rajta van minden összetevő.
2019. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!