Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Útifű maghéjat joghurtnak a...

Útifű maghéjat joghurtnak a felébe tettem bele reggel és mivel a joghurt is kevés volt sürű lett de gyorsan megettem Ugyanúgy lesz hatésa? Vagy igy nemjó?

Figyelt kérdés
Utánna ittam egy kis vizet

2019. júl. 17. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt itt egy másik holdkóros, napi egy liter "bifiduszeszenziszes" szart iszik meg és kérdezte, hogy mekkora nagy király már.
2019. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nyomorultat, mint a 4,5,11-es, úgy kivágnám az oldalról, mint macskát szarni! Talán előbb olvasni, tájékozódni kéne, mielőtt fszságokat írtok!


Én saját tapasztalattal jövök. Nekem az útifűmaghéj ivás nem jött be, egyszerűen hányingerkeltő. Én étellel fogyasztom. Jobban mondva részben belőle lesz az étel. Úgynevezett hamis bundáskenyeret készítek belőle reggelire. Annyira bejött, hogy 1 hónapja heti 5 alkalommal ez a reggelim. :D Recept 1 db "bundáskenyérre": 1 tojás felverve, só, késhegynyi szódabikarbóna (elhagyható, de picit lazítja), 1 púpozott evőkanál útifűmaghéj. Ezek jól összekutyulva (közvetlenül sütés előtt), majd serpenyőben mindkét felét megsütni pici kókuszzsíron, vagy olívaolajon. Én ebből dupla adagot eszem, és annyira eltelít, hogy kb. du 22-ig nem vagyok éhes. Amióta fogyasztom, már magamtól is el tudok menni wc-re (ha érted), nem kell hashajtó, és nem puffadok, nincs magas gyomorsavam, ami ezelőtt jellemző volt, egészségtudatos táplálkozás mellett is. Ráadásul szinte semmi szénhidrátot nem tartalmaz ez a reggeli, és azért sokunknál ez sem elhanyagolható szempont. :)

2020. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!