Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van olyan házhoz szállítás...

Van olyan házhoz szállítás ami nem sokkal drágább mint ha magam mennék bevásárolni?

Figyelt kérdés
A heti vásárlás, de főleg a cuccok cipelése sokat elvesz az időmből.
2019. júl. 24. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb házhozszállítás alig drágább, ha autóval számoljuk. Nyilván gyalog a legolcsóbb, de a kényelemnek ára van. A Tesconál úgy tudom, hogy dinamikusan változik a díj attól függően, hogy mennyire terhelt az időpont. Ha rugalmas vagy és kevésbé terhelt időpontot választasz, akár féláron is lehet a szállítás. A Spar fix árakkal dolgozik, ami egyenes arányban növekszik a nap sorszámával, minél nagyobb, annál drágább. De ezen a héten csak 1 Ft a szállítási díj náluk, így érdemes kipróbálni.
2019. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A Spar házhozszállítás 500 Ft tudtommal. Szerintem ennyit megér, de akkor hetente egyszer kell vásárolni és előre megtervezni, hogy mire lesz szükség.
2019. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem kezdem el sorolni egy "menüztetés" költségeit, legyen elég annyi, hogy sokszorosa mint amire elsőre gondolnál, olyan költségeket kell kitermelni, amiről egy háztartásban nem is hallottál, alapanyagra az összes költségnek csak egy kis töredéke jut. És elhiheted, hogy belelátok a matek részébe.


Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy ha esetleg találsz olyan céget, aminél az árak alig magasabbak egy bevásárlásnál, arra számíts, hogy ott olyan köpedelem szarból várépítés folyik, hogy kb az éppen ehető szintet tudják megkarcolni.

2019. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, félreértettem, hirtelen azt hittem kész kaját akarsz házhoz szállítani, annyira ez van a mindennapjaimban, hogy alapból erre gondoltam :)


Állítólag a teszkó is jó áron szállít ki, csak minimum, meg maximum határuk is van, arra figyelni kell.

2019. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Gyakorlatban a házhozszállítás lényegesen olcsóbb, mintha magad mennél vásárolni, mert nem veszel meg ötletszerűen dolgokat, amire - valljuk be - sokszor nincs is égető szükség.

Különösen, ha az ember éhesen megy bevásárolni, mindent megvesz ami ehető.

2019. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy bizonyos összeg felett ingyenes a házhozszállítás, szerintem mindenhol. Vagy majdnem mindenhol.

Auchan - 12, vagy 15 ezer ft, már nem emlékszem. Úgy csináltam, hopgy meglegyen az összeg, legalább később kell újra rendelni.

Állateledeles webshop, rendeltem 70 kg-t, egy ideig elég lesz, 16 ezer felett ingyenes:

allatifelszereles.hu

Rossmann, szintén összeghatár van, igaz nem kültök havonta 10+ ezret tisztítószerekre, de összeválogattam, így hónapokig nem kell venni.

dm: fix 500 ft a szállítási díj, megint csak nagyrészt vegyianyagot rendeltem, de egy évre kitart.

Én is a cipekedés miatt kerestem meg ezeket a lehetőségeket, mert vidéken lakom, egyedül, sem időm elmenni bevásárolni, sem erőm a nehezeket hazacipelni...

Szóval ilyesmiket rendeltem innen, hogy több likós mosópor, mindenféle tisztítószer, mosogatószer, mosogatógép-tabletta, só, wc papír, ami nem nehét, csak nagy, macskaeledel, stb.

Összességében egy jó 15-20 kg-s csomag, ami így, kocsi nélkül csak többszöri fordulóval lenne meg, de akkor még kaját nem vettem.


Én mindegyikkel meg voltam elégedve, kivéve az Auchan-t.

Ott a rendszerrel vannak bajok, de feleslegesen nem írom le, mert lehet, hogy neked nem is opció.


Ezeken kívül még vannak lehetőségek az adott régiókban külön-külön, de azt nem írtad, hol élsz.

2019. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Én a Tesco házhozszállítását kedvelem. Hetente-kéthetente rendelek, általában a nehéz, cipelős cuccokat hozatom én is házhoz. Ásványvíz, tisztítószerek, tej jöhet így kartonnal is, a kamrában eláll, legutóbb a nagy dobozos mosókapszula volt nagyon jó áron, kettőt is hozattam, el fog fogyni.

A szállítás nálunk legolcsóbban 699 forintból oldaható meg ha olyan idősávot választ az ember, a legdrágább sávok 1200 ft-ba kerülnek.

Ahogy egy válaszoló írta is korábban: nekem is megéri, mert így alaposan átgondolom, mit veszek - és nem pakolok ötletszerűen a kosárba még ezt-azt, amiből könnyen összejön plusz pár ezer forint fizetnivaló.

2019. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!