Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étel házhoz szállítás Pécsen?

Étel házhoz szállítás Pécsen?

Figyelt kérdés
A lakótársammal szeretnék hétfőtől szerdáig menüt rendelni Pécsen valamelyik étteremből, de mindkettőnknek ezekben a napokban kb. öt óráig óránk vannak. Nézegettem már helyeket, viszont csak olyanokat találtam, amik délig vagy egyig vállalnak kiszállítást. És az érdekelne, hogy esetleg tudna-e valaki olyan helyet, ami késő délután/ estefele is házhoz hozná a menüt vagy mondjuk mi mehetnénk el érte vészesetben (Árkád közeli albérlet)?

#étel #Pécs #ételmenü
2018. szept. 6. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gond, hogy menüt késő délután már nem találsz az éttermekben, a legtöbb helyen délután 2 felé elfogy.

Azt tudom elképzelni, hogy esetleg felhívsz egy számodra szimpatikus éttermet, ahol tetszik nektek a menü és megkérdezed tőlük, hogy vállalnak-e olyat, hogy esetleg elteszik nektek, és hazafelé beugrotok érte. hátha szerencséd lesz.

Ha az Árkád közelében laktok, akkor szerintem kérdezősködj az Aranygaluskában, ott van a Konzum aljában. Ők hétköznap 5-ig tartanak nyitva és sokan menüznek náluk.

2018. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!