Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti szerettétek a Mach-ot, a...

Benczra kérdése:

Ti szerettétek a Mach-ot, a Cora-t a Profi illetve a Plus üzletláncokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alig emlékszem már rájuk.

A cora olcsó volt, bár emlékeim szerint mintha gagyi lett volna.

Kb. mint régen a csíkos Tesco gazdaságos termékek.


A Profiba jártunk, mert olcsó volt.


Illetve a Gusta-t szerettük még nagyon.

2019. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legtöbbet a Match-ba jártunk, nagyon sajnáltam, mikor elmentek.
2019. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
Nagyon jó üzletek voltak.Miért szüntel meg?
2019. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szüntek*
2019. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Plusban voltak jó dolgok, jártam oda. Profit nem szerettem. Matchnál szerintem jobb a Spar. Cora nem volt a közelben.
2019. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Match tipikus raktáráruház volt, fém polcok, raklapok,stb. (másikban sosem jártam, nem tudom, azok milyen jellegűek voltak), főleg azért jártunk oda, mert közel volt, de szerettem, volt egy hangulata is.


A Corára nem igazán emlékszem, ritkán jártunk, csak arra, hogy nagy volt.


A Profit sosem szerettem, itt nálunk kicsi bolt volt, alig volt választék.


A Plust sajnáltam, oda sűrűn jártam, volt néhány dolog, amit nagyon szerettem az árui közül.

2019. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, sokat jártunk mindkettőbe, bár amikor a profiba, akkor én még gyerek voltam de emlékszem egyszer ott vettem magamnak egy ilyen mintás füzettartót, a legolcsóbb ice teájuk is finom volt, a plus-t is szerettem, sok mindenük elég jó árban volt emlékszem, pl az egzotikus ízesítésű joghurtjuk, a tortilla chipsük, mirelit 2-3 darabos pizzájuk, emlékszem nyári szünetben sokat vettünk ilyesmiket :D Nekem hiányzik is a Plus jó kis bolt volt
2019. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem nem erre vonatkozott a kérdésed, de számomra nagyon kedves emlékeket őriz a Plus. Nagyszüleim egy lakótelepen éltek, és ha náluk voltam, nagyanyám mindig levitt magával vásárolni a közeli Plus boltba. Nyilván ilyenkor kaphattam egy rudit, fagyit, segíthettem leadni a kristályvizes palackokat, lemérni a gyümölcsöt, zöldséget, stb. Szóval nem azért szerettem, mert olcsó volt, vagy mert jó volt az áru, hanem mert szép emlékeim vannak arról a helyről. Persze azóta már megszűnt a bolt, és nagyanyám sincs már az élők sorában.
2019. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Coraba sokat jártunk, szerettem, de szerintem csak azért emlékszem rá jó szívvel, mert még gyerek voltam és szerettem menni anyával nagybevásárolni hétvégén.
2019. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A CORA-ban dolgoztam régen. Rohadt nagy volt és amikor bejott, a rettentő igénytelen szinte raklapos, koszos TESCO-tol az kulonboztette meg, hogy a CORA tiszta volt, szep volt, csillogott villogott az aru szepen volt kipakolva, es arversenyben allt vele, olcsobb volt mint a Spar/Interspar. A muszaki osztalyon feheringes eladok dolgzotak. A Cora elso evei alatt es utan rengeteget fejlodtek a tescok a tisztasag/esztetika teren.


Gazdasagi es piaci verseny okok miatt szunhetett meg. A valsag utan nagyon visszaesett a forgalom, megvaltoztak az emberek vasarlasi szokasai pl muszaki/iparcikkek miatt mar nem mentek ki a nagy aruhazba a csaladok, hanem online vasaroltak oket. Bejott emag, alza stb.

Elelmiszerben meg letaroltak a kisteszkok az egesz orszagot, amikor a Cora jott videken meg nem letezett sem kisteszko sem aldi/lidl csak elvetve. Na azota meg az aldi/lidl tarolta le ujra az egesz orszagot.

(kb ezek miatt ment match es profi is gallyra)


Cora-t megvette az Auchan, igy osszeolvadva meg meg tud maradni az a par francia nagyaruhaz. Az egesz orszagban kb. osszesen 5 vagy 6 Cora volt.

2019. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!