Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért jó a Metro áruház?

Miért jó a Metro áruház?

Figyelt kérdés

Értem, hogy klubkártya meg mifütty kell hozzá, de miért éri meg odamenni vásárolni?


Miben jobb mint egy nagyteszkó?

Miben más?



2019. aug. 24. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A Metro viszonteladóknak és vendéglátosoknak éri meg, akik nagy tételben vásárolnak. Mezei bevásárlásra nem igazán alkalmas.
2019. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nagyobb a választék, különleges dolgok is vannak.

Ha csak az ár számít, ne ide menj.

2019. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
A halpultja miatt járunk oda, mást nem szoktunk ott venni. Halakat, tenger gyümölcseit rendszeresen, mert a környékünkön ott a legnagyobb a választék.
2019. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

A teszkónál mindenképpen jobb és leginkább egyedibb a választék, de a legtöbben (vállalkozók) nyilván azért részesítik előnyben, mert nem kell tökölni az áfa visszaigényléssel, hanem alapból áfa nélkül veszik meg a dolgokat.

Aki nagy tételben vásárol, és a havi költségvetése ráállt az áfa nélküli költségekre, az nem fog máshova menni, mert olyan mennyiségben azért egy 27%-os áfa durva pénzekbe kerül!

2019. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez a hülyeség honnan jön, hogy áfa nélkül veszi a vállalkozó a dolgokat a METRO-ban? Ugyanúgy ki kell fizetni a bruttó árat a kasszánál, aztán a könyvelő majd mint bármi más számla esetén, beállítja az áfa tartalmat a könyvelésbe.
2019. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez az áfás dolog tényleg egy baromság:((

5-ös írja jól. (Tudom, mert könyvelő vagyok, vendéglátós és boltos ügyfeleim ott vásárolnak:)

2019. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem fogok elrohanni egy Metróba, mert hirtelen lehet.


Bár a tengeri herkentyűk miatt lehet elmegyek egyszer.

De mivel drágák ezért sajnos árérzékeny vagyok ebben.

2019. aug. 24. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Én magamnak járok oda bevásárolni. Hal és hús választéka és ára is nagyon jó illetve a mirelit gyümölcs és zöldség, a magvak, üdítők nagy tételben is jó áron vannak.

Nagy a választék.

Nekem útba esik, különben nem járnék oda, mert általánosságban nem egy olcsó bolt, ha nem hatalmas tételeket vesz az ember. De pl wc papírt, amit venni szoktam még akciósan is drágábban adják, mint az eurofamily.

2019. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
A metro akkor jó magánemberként, ha nagyobb tételben akarsz vásárolni. Pl húst, vagy egy bulihoz enni-innivalót.
2019. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!