Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl mennyire számít olcsó...

A Lidl mennyire számít olcsó boltnak? Van olyan olcsó, mint a Penny?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 09:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csóró egyetemista proli vagyok,minden fillért be kell osztani
2019. nov. 11. 11:43
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Csóró, egyetemista éveimben a pennybe jártam. Most is. :)
2019. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Olcsóbb a Penny, de a minőség is rosszabb.
2019. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az ár a lènyeg

A 95 forintos Drinky kóla sokkal jobb a Coca Colánál

2019. nov. 11. 14:07
 15/22 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Tisztelt kérdező! Nekem konkrétan meg van a listám, mit hol találok jobb minőségben olcsóbban magunknak, de még az állatainknak is. A puding próbája az evés, az áraké a vásárlás. Főiskolásként feltételezek annyi szellemi képességet, hogy az általánosan vásárolt tételek árait képes legyen üzletenként fejben tartani. Ha nem megy javaslom a számítógépére a bevásárló listát árakkal hónapról hónapra, és akkor azt is tudni fogja mennyit változnak idénytől, és inflációtól függően valamint boltonként. Egy tablet már a vásárláskor mutatja mennyi volt az előző havi ára, esetleg mennyiért látta máshol, csak egy excel táblát kell nyitni hozzá.
2019. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl minöségben sokkal jobb mint a Penny és a választék is sokkal nagyobb. Ha az ár számít: vannak olcsóbb és drágább alternatívák is bizonyos termékekből, érdemes a sajátmárkás termékekkel próbálkozni (Pikok felvágott, Pilos tejtermékek, stb) Ezek jóval olcsóbbak mint márkás társai és sokszor kenterbe verik azokat minőségben. Pl. a Freeway kóla finomabb mint Coca Cola, a Formil mosószer szerintem jobb mint a kommersz márkák, a Kania ketchup meg finomabb mint a Heinz és vagy negyedannyiba kerül. Érdemes egy próbát tenni és ha az árak érdekelnek az akciós újságokat böngészni: [link]


Ui: Igen van kakaó, a sajátmárkás instant kakaó és 3in1 kávé is finom.

2019. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A Pilos tej 10 forinttal drágább volt,mint a Pennyben
2019. nov. 12. 20:24
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Te meg miféle kretén vagy?
2019. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Csóró proletàr vagyok
2019. nov. 12. 20:35
 20/22 Gebrie ***** válasza:
100%
Vólt itt már használható válasz még ha vicces is a kérdés főként azután, hogy némely árat fejből vágod tehát akkor miért kérdezted? De 1 plussz tipp ha nagyon spórólni akarsz az ugysem jön be mindig ugyanott akciós ujságokat kell lesni és ott megtalálod mikór és hól és mi a legolcsóbb!
2019. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!