Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ásványvizet, akik szoktak a...

Ásványvizet, akik szoktak a Lidlben venni! Mindenfajta ásványvizes flakont visszavesz a Lidl? Lent több.

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a Lidl üzletbe vissza lehet vinni kiürült ásványvizes műanyag flakonokat. Ez csak a Lidl saját ásványvíz márkájának flakonjára vonatkozik vagy ha Szentkirályit vettünk ott, azt is visszaveszik?


ásványvíz, flakon, műanyag, újrahasznosítás, környezet, Lidl, saját, márka, termék



2019. nov. 21. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Minek vinnéd vissza? Dobd a saját szelektív gyűjtőtökbe.
2019. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima pet palackban van, ha vissza is veszik, a többi szelektív közé megy. Így semmi értelme hurcolni, dobd otthon a saját műanyaggyűjtődbe, és kész.
2019. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1., 2. hozzászóló, lehet, hogy nincs a településükön szelektív hulladékgyűjtés?


Elvileg visszaveszik mindet. Azért kérdezz rá a pénztárosnál legközelebb amikor mész

2019. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

#3

Hát nálunk se viszik el a háztól, de mindenhol vannak ilyen nyilvános szelektív gyűjtők, oda bedobhatja bárki.

2019. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet nem vesz vissza.
2019. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1. Azért vinném vissza, mert úgy értelmeztem, hogy visszaveszik és újrahasznosítják. Amúgy itt nincs szelektív hulladékgyűjtő.


#3. Úgy van, itt nincs szelektív hulladékgyűjtő és a legközelebbi városban sincs. Megszüntették.


#4. Sajnos itt nincs.


#5. Pár nappal ezelőtt olvastam, hogy visszaveszi a Lidl, de nem tudom, hogy csak a saját falkonjaira vonatkozik-e.

2019. nov. 21. 10:58
 7/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőlük, ők a legilletékesebbek a témában:

[link]

2019. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lencsefőzelék. Azt reméltem, hogy itt tudja majd valaki a választ, de ha nem, akkor marad az üfsz.
2019. nov. 22. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!