Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl-ben vagy bármelyik...

Lidl-ben vagy bármelyik boltban lehet többször használható textil szatyorban vásárolni zöldséget és gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
A nejlon zacskók helyett.

2019. júl. 28. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldiban láttam kiírva, hogy lehet.
2019. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Spar ban vettem :)
2019. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszed magaddal akkor biztosan!!!
2019. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És annyit vigyél, ahány fajta zöldséget és/vagy gyümölcsöt akarsz venni különben nem fogják tudni lemérni a pénztárnál.
2019. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármelyikben. Piacon is, kisboltban is. Ahol beszólnak, nézz rájuk nagyon csúnyán. De nem fognak
2019. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én is abba szoktam. A mérős dolgokat szeparált szatyorba tedd és kész.
2019. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ilyennel vásárolunk, nem szóltak még érte, ha erre gondolsz.
2019. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan kellene ami átlátszó és viszonylag kicsi, hogy a pénztáros láthassa mi van benn. Hol lehet ilyet kapni?
2019. júl. 29. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Spar árul sajátot, amit bármelyik boltban használhatsz. Azt hiszem, 3 darabos kiszerelésben. De a legjobb, ha már ezt is újra hasznosítod. Függönyöket, anyagokat áruló boltban fillérekért lehet kapni ehhez való anyagot, és sokan akár ingyen is szívesen adják a leeső részeket. Ha vam egy kis kézügyességed és türelmed, magadnak is tudsz varrni ebből, vagy régi függönyből. Tényleg nem nehéz.

Interneten is láttam már ilyen kisebb, feleslegessé vált anyagokból varrott szatyrokat, zacskókat. Akár online is meg tudod rendelni ezeket.


Mi két főre, hetente egyszer szoktunk bevásárolni, hét közben pedig kisebb dolgokat. Egy ilyen vásárlásra 5-6 darabra van szükség általában. Ha a pékárut is ilyenbe teszed, akkor többel érdemes számolni.

2019. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosózsákot kb bárhol tudsz venni, tökéletesen megfelel a célnak: hálós (átlátszó), cipzáras, kis helyen elfér, olcsó.
2019. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!