Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért jó az az élelmiszergyárt...

Miért jó az az élelmiszergyártó cégeknek, ha filmes képeket tesznek a termékeikre?

Figyelt kérdés

Pont most láttam az újságban pl. Star Wars csomagolású joghurtitalt, de tejeknél is rendszeresen látom, hogy mindig épp az aktuális "hypeolt" filmek szereplői vannak a dobozokon, pl Aladdin, Jégvarázs, most ugye Star Wars....

Miért jó ez a gyártónak? Van valami statisztika arról, hogy az emberek így jobban veszik? Netán a film forgalmazója szponzorálja őket cserébe?



2019. dec. 19. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván jobban fogynak. Főleg ha a gyereked meglátja.
2019. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvánvalóan azért, mert így jobban fogynak :D

Ehhez azért tényleg nem kell nagy ész. Ha 10 éves vagy ès van egy fehér dobozos snassz joghurt meg egy jégvarázsos, akkor melyikért őrülsz meg? De tovább megyek, ez a felnőttek nagy részére is igaz. Pl nagyon sok star wars rajongó van. Lehet, hogy nekik az D márka a kedvencük, de csak azért mert Y márkán egy szereplő van, ha többször nem is, egyszer meg fogják venni. Mert menő, mert jó lefotózni az instára, mert lehet vinni havernak jófejségből. Kit érdekel milyen a minősége ha egy kedvencük van rajta? Max másodszor már nem veszik meg. Egyébkènt azok a cégek, akik megtehetik, hogy kifizessék ezeknek a figuráknak a jogdíját, amúgy sem a gagyik közé tartoznak.

2019. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne nem hisztiztél anno a Hannah Montanas iskolatáskáért? Na ezért..ha egy wc pumpára raknák rá chewbacca fejét, akkor az kéne a gyereknek, mert a szomszédnak is olyan van
2019. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Marketing
2019. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy van érről statisztikánk, hogy így jobban fogy
2019. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván jobban fogy.

Unokaöcséimnek minden kell, amin van Star Wars-os kép, pedig amúgy két kisfiú nem lelkesedne olyasmikért, mint pl szalvéta, tányéralátét, stb. :)

Sógorom is mindent megvesz, amin SW van.

Szerintem simán működik.

2019. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Én is inkább a Star Wars-os Riska tejet vettem, pedig soha nem voltam SW rajongó...
2020. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!