Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Meddig csökken még mindennek...

Meddig csökken még mindennek a mérete?

Figyelt kérdés

Komolyan dühítő már. Féltenyérnyi zsömlék, kupicányi joghurt, tejföl, 3 decis üdítők...

Tízszer annyi csomagolásban, természetesen.

Értem, persze, hogy ez is egyfajta áremelés, és azt remélik, hogy az idióták így nem veszik észre. De most már kezdem azt érezni, hogy egyszerűen nem éri meg megvenni ezeket a termékeket. Például egy kiskanálnyi krémtúró legfeljebb a gyomorbedveim izgatja fel. Ha veszek kettőt mindenkinek, az meg egy vagyon. Egyszerűbb akkor már a polcon hagyni, és/vagy megcsinálom én.

A régi recepteket, hogy "végy egy doboz tejfölt" ki is lehet dobni a kukába. Valószínűleg nem a 90 grammosra gondolt a nagyi.


Csak engem idegesít ez ennyire?



#Minden kisebb #De drágább #Kenjék a hajukra
ápr. 24. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Oda van írva, hogy a termék kisebb lett. Azt a márkát hanyagolni kell és másikat venni ami nem ment össze. Én például a Tibi csokit is hanyagolom, ott a Boci. Ugyanannyiba kerül, de nem ment össze.
ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindig a kilós árat nézd! A többi nem számít.
ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is dühít ez, de mit tehetnénk, ez van (sajnos). Szégyen mind ez, mind pedig az hogy ezt megteszik velünk. Engem legjobban a chips-ek akasztanak ki, az áruk ugyanannyi annak ellenére hogy a termék “kisebb lett”. Magyar termékeket nem is veszek, mert brutál drágák (pl magyar tej, magyar túró, magyar tejföl). Sajnos ahogy az árak mennek fel, úgy csökken a minőség (és a mennyiség).
ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikumokkal is ezt csinálják, ami korábban 150 ml volt lett 125 és mostmár 100 ml. Rettentő dühítő minden terméknél.
ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem a chips idegesít legjobban.

90Gr volt eddog, most meg 60/75Gr. Ja és 450-500Ft. Inkább megveszem az Aldiban a 120Gr-os chipset 650-ért, és ízre is teljesen okés.

ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Beltartalma is silány , ennyit tudnak hogy sós tartositott zsíros cukros kemény száraz de semmi zamat illat állag omlosság . Lakosság idiota barom fogyasztó nyomorék . Rég nincs Rákosi terror de a nép a kormányokat hivatalokat korrupt cégeket tré melóhelyeket nem pereli jelenti fel ezrével, nem ismeri a bojkottot . Kocsmában ül otthon balhezik utakon rodeózik fos pártok csicskája lett a féreg .
ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

adig amig el nem tünnek ezek a termėkek .

világ jobbik felén is van ami összement de nem minden termék.

ápr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

De, összement. Németországban élek.

Pont ugyanúgy összement minden. Gondolj bele, a boltok többsége nem magyar. Szerinted a német Lidlben nagyobb, a magyar piacra direkt kisebbet gyártanak? Pont ugyanazt árulják mindenhol. Az árak is szinte azonosak.


Legbosszantóbb, mikor a kedvenc termékeim mennek össze. Például a lazacos tészta. Egy csomag már nem elég 3 főre, két csomag túl sok. Inkább meg se veszem.

ápr. 25. 07:25
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Az idióták valóban nem veszik észre, és az emberek többsége idióta. Amíg ez így marad, addig csökken mindennek a mérete.
ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván jobb lenne ezt is beszabalyozni mert tényleg követhetetlen a sok kiszerelés.

A kg ár segít.

ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!