Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltban a legbunkóbbak...

Melyik boltban a legbunkóbbak az eladók?

Figyelt kérdés

Régebben pl a Lidl-ben voltak a legrendesebbek mára már a Spar színvonalat is túlteszik bunkóságban, pedig a Spar sem piskóta...


Hol képzik ki ezeket a bolti eladókat tahóságra?


2020. jan. 13. 11:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
amelyikbe bunkó vevők járnak.
2020. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

csaxólok, hogy a Lidl-ben nincsenek is eladók!


Vagy nálatok van a Lidl-ben kiszolgálós pult?

2020. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

# 2

nyilván a pénztárosokra gondolt

2020. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nálam a Spar mindig ami minden egyes alkalommal alulmúlja önmagát.

Mint ha direkt válogatva lennének a flegma, ostoba, semmihez nem értő állandóan pofákat vágó pénztárosok és eladók.

És nem, nem egy bolt tapasztalata.

De tudnám még sorolni a Coop hálózatot is, vagy egyes állateledel boltokat.

2020. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lehet így általánosítani. Én eddig a Lidl-ben mindig pozitívan csalódtam. A Spar-ról sincs rossz véleményem, de volt hogy bunkó volt az eladó. De nem mindegyikben. Tesco-ban inkább flegmák, de ott is volt már rendes és segítőkész is.
2020. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Spar.

Pénztárban nem köszön, jóformán levegőnek néz. Furcsa az Auchan, Tesco, Lidl, Aldi után ez a flegmaság.

Kérdezek valamit, nem válaszol, mintha ott sem lennék. (Bennem is felmerült, hogy a Sparba az alja kerül valamiért?)

2020. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az adott bolt vezetője határozza meg a dolgozók viselkedését. Régi igazság, fejétől bűzlik a hal.
2020. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Eddig erre nem is gondoltam. De így végiggondolva az üzlethálózatokat, a SPAR nálam még mindig viszi a prímet. Ott én kedves eladóval nem nagyon találkoztam. (Nem egy üzletről beszélek, jártam több Spar-ban is.) Nagyképűek, vagy marhára nem érdekli őket, amit kérdezek. Lidl-ben eladót keresve sem találni, tehát nálam plusz egy a SPAR-ra.

Vagy kevés dolgozót alkalmaznak, akik állandóan fáradtak, vagy én sem értem, hogy ott miért ennyire bunkók. Hát nem hivatástudatból dolgozik ott nagy része, az tuti.

2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Lazy Lover ***** válasza:
59%
Spar Tesco
2020. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lazy Lover ***** válasza:
56%
És a dohány boltok
2020. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!