Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a boltban képesek kirakni az előző napról maradt pékárut? Már nem először járok így, ráadásul nincs kirakva, amivel megtudnám fogni, így ha már megfogtam és érzem, hogy kőkemény, már nem rakom vissza.

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 14:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, véletlen írtam mindent a kérdéshez, bocsi. :D
2019. nov. 14. 14:57
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Zacsko biztos van amibe rakhatod. Azzal fogd meg es bszd belulre ha kemeny :)
2019. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem sokkal jobban zavar az a rengeteg kidobott élelmiszer, mert a "másnapos" pékárú nem jó. De azt majdnem mindenki elvárja, hogy zárás előtt is legyen pl.: kenyér.
2019. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar, hogy nem dobnak a szemétbe egy csomó fogyasztásra alkalmas élelmiszert. Sőt.
2019. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk a peksegbe vagy egy "masnapos" polc, felarob van minden es pont olyan mint a friss...
2019. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Erre az lenne a megoldás, hogy kiteszik elkülönítve a tegnapit, féláron. Valakinek az is jó.
2019. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott, hogy az a kukába megy, ez tényleg nem jó. :/ Több helyen lehetne tényleg féláron az előző napi, mert tuti vennék onnan is és úgy legalább nem érzem sunyiságnak, mint mikor megfogom reggel arra számítva, hogy friss és kőkemény...
2019. nov. 14. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, akkor nem zavar, ha olcsóbban van adva.

Én szinte mindenből közeli lejáratút veszek, pl. a leárazott zöldséget, gyümölcsöt, még pár napig jó sajtot stb.

Nem elsősorban a spórolás miatt, hanem sajnálom, hogy kidobnak valamit, ami még teljesen jó.

Ha van, akkor inkább ilyet veszek.

De az, hogy teljes áron próbáljanak eladni valamit, ami mondjuk lejárt, vagy előző napi félszáraz pékárú pl., az nem tisztességes. Tegyék külön, és árazzák le, akit nem zavar, az megveszi, akit zavar, az meg vegyen teljes árasat.

2019. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Én a frissen sültet is keménynek tartom, az a jó ami állt pár órát nejlon zsákban.


Egyébként felénk is vannak tegnapi kosarak, kedvezményesen is adják azokat a termékeket. Jobb mint ha kigórnák.

2019. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért, mit hittél, mi lesz az eladatlan áruval?
2019. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!